Altcoin Haberleri

Popüler Analist Sherpa, Bu Altcoinler için Ralli Tahmin Ediyor!

Popüler bir kripto stratejisti, parabolik bir ralliden geçtiğini söylediği Ethereum tabanlı bir altcoini yakından takip ettiğini söylüyor.

Kripto analisti Altcoin Sherpa, 174.000 Twitter takipçisini, rekor seviyelere yakın işlem görürken Kyber Network’ü (KNC) kısaltmanın şu an için iyi bir fikir olmadığı konusunda uyarıyor.

“KNC: Bu şeyi kısa vadede uzatmak veya kısaltmak istediğinizi düşünmeyin. Parabolik görünüyor ve fiyat keşfi her zaman tahmin edilemez. Bununla birlikte, bu da sonunda muhteşem bir kısa olacak. Önce arızayı beklemeyi tercih ederim.”

image 8
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Kyber Network, likiditeyi toplamaya ve ERC-20 jetonları arasında anında takası kolaylaştırmaya odaklanan, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir değişimdir. Yazma sırasında, KNC 4.83 $ karşılığında el değiştiriyor.

Tüccar listesindeki bir diğer token, Bored Ape Yacht Club mantarsız token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan ApeCoin’dir (APE). Altcoin Sherpa, APE’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini basacağını tahmin ediyor.

“APE: Genel arazi satışı göz önüne alındığında muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıracak ama bence bu aynı zamanda yakında bir haber satış dönemi olacak. Yaklaşan tüm alan [teknik] açıdan tehlikeli bir alan ama bence şu anda [temeller] daha önemli.”

image 11
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sırada Ethereum (ETH) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) var. Altcoin Sherpa’ya göre, AVAX geçtiğimiz haftalardaki keskin düzeltme hareketine rağmen yüksek zaman dilimlerinde hala yükselişte.

“AVAX: Bana göre hala sadece bir aralık ama aynı zamanda teknik olarak bu düşük seviyede kaldığı sürece yükseliş piyasası yapısı. Bence bu, BTC devam ettiği sürece oldukça iyi gidiyor.”

image 7
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa’nın radarındaki son madeni para, NFT pazar yeri LookRare’dir (LOOKS). Analiste göre, LOOKS şu anda desteğin altında 1,68 dolardan işlem gördüğü için %16 gerileme riski altında.

“LOOKS: Bu alan başarısız olursa, bence 1,30 doların altına inecek.”

image 6
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Yazma sırasında, LOOKS 1,66 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!