Altcoin Haberleri

Eski Google CEO’su, Ethereum Tabanlı Bir Altcoin’in Rakiplerine Karşı Bir Adım Önde Olduğunu Söyledi!

Eski Google patronu Eric Schmidt, Chainlink’in (LINK) üstün teknolojiye sahip olduğunu ve rakiplerine göre bir adım önde olduğunu söylüyor.

Teknoloji öncüsü, Chainlink yaratıcısı Sergey Nazarov ile SmartCon 2022’de yaptığı yeni bir tartışmada, 2000’lerin başındaki teknoloji devlerinin nişlerini herkesten önce yakalayabildiğini ve rakiplerinin etkili bir şekilde önüne geçtiğini söylüyor.

“Günün sonunda, Web2’de kazanan şirketler daha iyi teknolojilerdi. Çalışmak için daha fazla sermaye koydular ve daha hızlı hareket ettiler ve daha hızlı ölçeklendiler. Ve bunlar ağ işletmeleri, bu yüzden biraz ilerlediğinizde önünüzdeki kişiye yetişmek çok zor.

[Chainlink’in] durumunda, erken ve çok akıllı olduğunuz için açıkçası, oraya önce siz girdiniz, bu yüzden onu önde olan kişinin bakış açısından görüyorsunuz. Dolayısıyla Web3’te yeni şeylerin girdiği aynı dinamiği göreceğinizi düşünüyorum.”

google

Net değerinin 16 milyar doların üzerinde olduğu tahmin edilen Schmidt, son birkaç on yılın teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısının Chainlink için de geçerli olduğunu söylüyor.

“Kazananlar – ve bence bu kesinlikle Chainlink için doğru – daha iyi teknolojiye sahipler ve daha iyi ölçekleniyor. Şimdi bir bilgisayar bilimcisi olarak konuşuyorum. Mimariyi doğru yapmalısın, böylece 10 kullanıcıdan 10 milyon kullanıcıya ve sistemlerin çoğuna gidebilirsin… ve bu Chainlink hakkında bir yorum değil, diğerleri hakkında, oldukça hızlı bir şekilde düşüyor gibi görünüyor. Bu benim gözlemim. Henüz ölçeklendirmek için inşa edilmediler ve bu sadece daha zor.

Altı ayda yapamazsın. Gerçek bilgisayar bilimi, gerçek planlama [ve] gerçek platformlar gerektirir.

Bence Chainlink, bilgi işlem hizmetleri sağlama yönteminizden dolayı – ve ben sadece genel ‘güven hizmetleri’ kelimesini kullanacağım – bunun önemli bir bileşeni haline gelecek, ancak siz sadece bir tanesi olacaksınız. Önemli olacak başka oyuncular da olacak.”

Yazma sırasında, LINK gün için %6’nın üzerinde düşüşle 7.06 $ için el değiştiriyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!