Altcoin Haberleri

Kripto Analisti: Chainlink (LINK), VeChain (VET) ve 1 Altcoin Geri Dönmeye Hazır!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, üç popüler altcoinin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ile başlayarak geri dönmeye neredeyse hazır olduğunu söylüyor.

Kripto tüccarı, 601.300 Twitter takipçisine, LINK’in fiyat hareketi endişe verici olsa da, destek bulacağını ve yakın gelecekte rallileri ateşleyeceğini tahmin ettiğini söyledi.

“ En güzel tablo değil ama bu noktada benim senaryom bu.

Bu durumda, düşüş eğilimi ve bazı yeniden testlerden önce 12.50 dolara doğru bir devam olmasını bekliyorum, ardından boğa yeniden başlıyor.”

fs5vx1twiamo dg
kaynak: cryptomichnl/twitter

Chainlink, gün içinde yaklaşık %4 artışla 7.61 $’dan işlem görüyor. 12.50$’a hareket, yaklaşık %64’lük bir artışı temsil eder.

Van de Poppe daha sonra kurumsal çözüm odaklı bir blok zinciri olan VeChain’i (VET) değerlendiriyor. Altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok düşmüş olsa da, kripto tüccarı VET’in neredeyse ayı piyasasının dışında olduğunu düşünüyor.

“ Bu nispeten basit. 

Desteği 0.045 dolar civarında kaybetti ve 2020’de önceki döngünün en yükseğine doğru düşmeye başladı.

Bunun büyük bir direniş ve bazı yan hareketler olmasını bekliyorum.

Nispeten ayı piyasası ile yapılmalı.”

fs5t4y1xoaeul 2
kaynak: cryptomichnl/twitter

VeChain, yazı yazarken son 24 saatte yaklaşık %3 artışla 0,032 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, yeni nesil bir video paylaşım blok zinciri platformu olan Verasity’nin (VRA) yerel tokenine de bir göz attı. Altcoinin zaten dramatik bir ayı piyasası olduğunu söylese de, tüccar VRA’nın tersine dönmeden önce daha düşük seviyelerini yeniden test etmesini öngörüyor.

“VRA

Bu, ağır bir ayı piyasası yaşıyor.

Nihai düşük 0,0035$ olabilir, ancak bu piyasa yapısına bağlıdır.

Genel olarak, aşağı yönlü bir yeniden test için 0.012 dolara doğru yaklaşık %40-60 civarında biraz daha yukarı yönlü bir momentum bekliyoruz.”

fs5uzhkxoaykhia
kaynak: cryptomichnl/twitter

Verasity, yazı yazılırken 0,0088$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!