Altcoin Haberleri

Stellar’ın Arkasındaki Vakıf, Yeni CFTC Danışma Komitesini Temsil Edecek!

XRP rakibi Stellar’ın (XLM) arkasındaki firma, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) yeniden başlatılan Küresel Pazar Danışma Komitesi’nde (GMAC) dijital varlık endüstrisini temsil edecek.

Yeni bir şirket blog yazısında Stellar Development Foundation, geleneksel finans temsilcilerinin yanı sıra komiteye katılacak kripto ile ilgili dört firmadan biri olacağını söyledi.

“Dijital varlık piyasalarının GMAC’ın önceliklerine dahil edilmesi, blok zinciri ve kriptonun ABD piyasalarının geleceği için önemini göstermektedir.

Stellar Development Foundation, JP Morgan, Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel finans oyuncularının temsilcilerine katılacak dört kripto odaklı kuruluştan biri ve bir blok zincirini temsil eden tek kuruluş olacak.”

Stellar, komitede blok zincirini temsil eden tek firma oldukları için, katman-1 protokollerinin benzersiz bakış açısını masaya getirmeyi umduklarını söyledi.

stellar haberleri

Stellar Development Foundation finansı gasp etmeyi planlamıyor

Firma ayrıca geleneksel finansı gasp etmeyi planlamadığını, bunun yerine sektörle yakın çalışmayı ve onun üzerine inşa etmeyi planladığını belirtti.

“SDF’de blockchain’in geleceği geleneksel finansın yerini almak değil, halihazırda oluşturduğumuz sistemin üzerine inşa etmek ve onunla birlikte çalışmaktır. Bu vizyon, blok zinciri ve geleneksel finansın birlikte çalışmasını ve sistemlerin mümkün olduğunca sorunsuz çalışması için birlikte çalışabilir olmasını gerektiriyor.

Bu kurum, ABD piyasalarının bütünlüğünü ve rekabetçiliğini sağlamak amacıyla geleneksel finans ve blok zincirinin entegrasyon için; mevcut ve gelecekteki beklentilerini bulmaları için mükemmel bir fırsat olacaktır.”

XLM, son 24 saat içinde yaklaşık %8’lik bir kazançla haber sırasında 0,92 dolardan işlem görüyor. XLM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!