Altcoin Haberleri

Popüler Analist Dogecoin Rakibi Hakkında Konuştu!

Kripto para analisti, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi popüler memecoinlerin büyük düzeltmeler yaşamasının ardından, Pepe (PEPE) adlı başka bir memecoinin kısa süreliğine değer kazanacağını öne sürdü.

Dogecoin Rakibinden İyi Performans

Kripto analisti Kaleo, piyasa değeri açısından üçüncü en büyük memecoin olan Pepe’nin daha yüksek bir değer potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

dogecoin rakibinden i̇yi performans

Kaleo, Pepe memecoin’in geçen ay saatlik grafikte belirlenen düşüş trend çizgisini her kırdığında, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını belirtti.

“Belki PEPE’nin kısa vadede daha fazla yükseliş potansiyeli var.

Meme para birimi piyasasının şimdiki lideri için yeni bir kırılma daha görüldü.

Yazı yazılırken, 18 Nisan’ın en düşük seviyesi olan 0,000000075 dolardan %2,486 artışla 0,00000194 dolardan işlem gören Pepe dikkat çekiyor.”

Ancak Kaleo, memecoinlerin genellikle zamanla değer kaybetme eğiliminde olduğunu ve bu nedenle uzun vadeli yatırımlar için pek uygun olmadıklarını hatırlattı.

“Hoşuna gitsin ya da gitmesin, memecoinlerin çoğu zaman içinde değerini yitirecek.

Bu tüm altcoinler için geçerli, ancak bir memecoin’in yaşam döngüsü genellikle daha hızlı ilerler. Yani daha hızlı yükselir, daha hızlı düşer.

telegram 12

Eğer bu durum sizin için sorun değilse, hiç sorun yok. Ancak ‘uzun vadeli’ bir memecoin yatırımcısı olduğunuzu söylemeyin – çünkü bu ya tamamen yanıltıcı olacaktır ya da saçmalıklarla dolu bir durumu hızlıca ortaya çıkarır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!