Altcoin AnalizleriKripto Para Analizleri

Popüler Kripto Analisti Üç Altcoin İçin Yükseliş Öngördü!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto yatırımcısı, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve radarın altında uçan iki token için daha fazla yukarı yönlü potansiyel gördüğünü söyledi.

Kripto analisti Cantering Clark, Twitter takipçilerine Ethereum rakibine karşı bahis oynamaya devam eden yatırımcıların muhtemelen kısa bir sıkıştırma ile pozisyonlarından atılacağını söyledi.

“Bu hafta sonu muhtemelen altlar için çılgınca olacak.

Her şey bitmeden SOL +30$’a gidiyor.

Bu seviyede büyük bir sıkışma yaşanacağı aşikar.”

kripto para analiz
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Kısa pozisyon sıkıştırması, bir varlığı daha düşük bir fiyata satıp aradaki farkı cebe indirmek umuduyla belirli bir fiyattan ödünç alan yatırımcıların, momentum aleyhlerine hareket ettikçe ödünç aldıkları varlıkları geri almak zorunda kalması ve daha fazla ralliyi tetiklemesiyle gerçekleşir.

Bu haberin yazıldığı sırada Solana 25 dolardan işlem görüyordu. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada, 6,63$’lık hedefine doğru yükseleceğini tahmin ettiği STEPN (GMT) var.

“Sosyal medyada hala aktifler. Bu ralliden faydalanmak için duyurular yapmaya ve fiyatları tekrar yükseltmeye başlamalarını bekliyorum. Tüm altlarda genel olarak görülen geri kazanım ve yeniden test kurulumu da masada. Gönderin.”

kripto para analiz
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada GMT 0,49 dolardan işlem görüyor. GTM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto analistine göre OP fiyat keşfine girmek üzere!

Yatırımcının radarındaki son coin, Ethereum (ETH) için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP). Cantering Clark’a göre, OP’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmesini bekliyor.

“OP fiyat keşfine girmek üzere. Bu daha önce satış yapan herkesin yanıldığı anlamına gelir ve yeni zirveler genellikle her tür yatırımcılardan giriş getirir.

Uzun bir sürenin ardından yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi + beklenen değer alımıdır.

Gönderin.”

kripto para analiz
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Haber sırasında OP, yatırımcıların 2 dolarlık direnç alanının biraz üzerinde, 2,24 dolardan işlem görüyor. OP güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!