Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum Tabanlı Bir Altcoin İçin ‘Bir Ömür Boyu Fırsat’ Açıklaması Yaptı!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Chainlink’in (LINK) mevcut fiyatının yatırımcılar için nadir bir fırsat olduğuna dair inancını yineliyor.

Analist, Chainlink’in mevcut fiyatının LINK için yükseliş pozisyonunu ikiye katlayarak “bir ömür boyu fırsat” olarak kaldığını söylüyor.

“Şimdiye kadar Chainlink için çok iyi. 6-8 dolar arasındaki fiyat hala bir ömür boyu bir fırsat.”

seri116 kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Chainlink’in yerel varlığı LINK, yazı yazılırken 7.88 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %1,47 arttı. LINK, Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.70 $’a ulaştı.

Van de Poppe ayrıca bu dördüncü çeyrekte kral kripto için bir ralli öngörüyor.

“DXY’de [ABD doları endeksi] hafif bir sıçrama ve kripto piyasalarında bir düzeltme zamanı. Ama daha da önemlisi, Cuma günü işsizlik verilerinin kötü olmasını ve ardından endekslerin devam etmesini bekliyorum. 4. çeyrekte yardım rallisi Bitcoin için ufukta.”

Van de Poppe, piyasaların ABD federal faiz artırımlarının işsizlik verileri ve iş olanakları üzerindeki etkilerine olumlu tepki verdiğini öne sürüyor.

“Yavaş ama emin adımlarla ABD ekonomisi dünyanın geri kalanını takip ediyor. Son 15 yılın en büyük özlemi iş ilanları. ISM PMI [satın alma yöneticileri endeksi] Haziran 2020’den bu yana en kötü rakam. Altın ve Gümüş yükselirken piyasalar olumlu tepki veriyor. Bitcoin için de büyük bir kırılmaya yakın.”

Tüccar, Bitcoin (BTC) için 19.600 dolarlık bir fiyat konsolidasyonu ve bir sonraki direnç seviyesine 22.400 dolarlık bir artış öngörüyor.

seri115 kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!