Altcoin AnalizleriKripto Para Analizleri

Santiment’e Göre Solana (SOL) Yükseliş Sinyali Veriyor!

Kripto analiz platformu Santiment, Solana (SOL) etrafında dönen yoğun düşüş hissinin Ethereum (ETH) rakibinin fiyatını yükseltebileceğini söyledi.

Solana’ya inanan çok fazla kişi yok

Piyasa istihbarat firması, Solana’yı çevreleyen korku, belirsizlik ve şüphenin (FUD), akıllı sözleşme platformunun ağır düşüş hissi azalana kadar yükselmesini tetikleyebileceğini söyledi.

Solana’ya inanan çok fazla kişi yok, hatta fiyatı 11,02 dolardan dibe vurmuş ve son 15 saat içinde 12,70 dolara yükselmiş olsa bile yatırımcılar SOL’un fiyatına karşı neredeyse oybirliğiyle oynadıkları bahisleri yavaşlatana kadar bu FUD daha fazla toparlanmaya neden olabilir.”

solana analiz
kaynak: santiment

Solana yazı yazıldığı sırada 13,33 dolardan işlem görüyor. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment, daha geniş kripto endüstrisindeki düşüş hissiyatına ilişkin olarak geçmişteki kapitülasyon olaylarının genellikle fiyatlarda bir toparlanmaya yol açtığını söyledi.

“Ölü kelimesi Kasım ayında kripto platformlarında hızla dolaşmaya başladı. Düşüş eğilimi gösteren kelimelerden biri olan bu kelime, yatırımcıların piyasaların toparlanmasından vazgeçtiğinin bir işareti. İronik bir şekilde, bu teslimiyet tarihsel olarak piyasaların toparlandığı zamanlardır.”

kripto analiz
kaynak: santiment

Santiment ayrıca BTC alternatifi Litecoin’in (LTC) geçtiğimiz hafta boyunca %30’luk fiyat artışının katalizörünün, 1.000-100.000 arasında LTC tutan adreslerin birikim çılgınlığı olduğunu belirtti.

Litecoin’in fiyat artışı bazılarınızı şok etmiş olabilir, ancak büyük adres birikimi izlenmesi gereken anahtar oldu. Geçtiğimiz iki hafta içinde, 1.000 ila 100.000 LTC tutan adresler, Mayıs ayından bu yana 80 doların üzerine çıkan ilk fiyat sıçramasına giden yolda 43,4 milyon dolarlık coin biriktirdi.”

litecoin analiz
kaynak: santiment

LTC son 24 saat içinde yaklaşık %24 ve son yedi gün içinde yaklaşık %36 artışla, yazım sırasında 78,71$’dan işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!