Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Kripto Analistleri Litecoin (LTC) İçin Büyük Kırılmayı Öngörüyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) alternatifi Litecoin’in (LTC) yıllarca süren ezici performansının ardından büyük bir çıkış yapacağını öngördü.

Kripto yatırımcısı Kaleo, Twitter takipçilerine LTC’in uzun bir uyku döneminden sonra kral kriptonun fiyatıyla ilişkili olarak tarihsel boğa koşusunu tekrarlayacağını söyledi.

Litecoin’in zirveye ulaştıktan sonra .005’e kadar gerileyecek

Litecoin’in düşüş kanalından çıkacağını ve LTC/BTC oran grafiğindeki mevcut değeri olan .0047’den (77.76 $ değerinde BTC) 2023’ün başlarında .02’ye yakın bir yükseliş yapacağını tahmin ediyor. BTC güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

litecoin analiz
kaynak:kaleo/twitter

“Pekala, bunun LTC/BTC için gerçek bir anlaşma olduğuna inanmaya başladım. Sağlam bir pompa için çok gecikti. Litecoin’in işleyişi şöyle – uzun süre yavaşça aşağı doğru iniyor, ardından her şey düşüşe geçtiğinde hızlı bir şekilde .02 BTC’ye kadar yükseliyor.”

Kaleo daha sonra LTC’in zirveye ulaştıktan sonra .005’e kadar gerileyeceğini öngördü.

Kaleo’ya göre, kopuş paterni ilk olarak Ağustos ayında, bir düşüşün ardından .0026 LTC/BTC seviyesi civarında oluşan yükseliş hissiyatıyla başladı.

litecoin analiz
kaynak:kaleo/twitter

Bir başka popüler kripto analisti de Litecoin’de bir kırılma öngörüyor. Analist Smart Contracter, fiyat kırılmasının muhtemelen LTC’in bir sonraki yarılanma olayına bağlı olduğunu, programlanmış kodunun LTC madencileri için ödülleri azaltacağını ve bunun da arzını azaltacağını söyledi.

Smart Contracter, LTC’nin Bitcoin yarılanma etkinliklerine giden fiyat faaliyetlerinde görülen benzer bir modeli izlediğini söyledi.

“İstatistiksel olarak BTC yarılanmadan yaklaşık 500 gün önce dibe vurma eğilimindedir, bu nedenle LTC’deki bu birikim patlaması, bu birikimin zaten üç aylık olduğu ve LTC yarılanmasına sadece 227 gün kaldığı düşünüldüğünde mantıklı olmaya başlıyor.”

Bu yazının yazıldığı sırada Litecoin bir hafta önceki kapanışına kıyasla %27’lik bir artışla 79,50$’dan el değiştirirken, piyasa değerine göre en yüksek kripto varlığı 16.545$’dan hareket ediyor. LTC güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!