Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

CoinWarz’a Göre Dogecoin, Bitcoin’den %261 Daha Kârlı!

Kripto analiz platformu CoinWarz’a göre, meme token Dogecoin (DOGE) madenciliği Bitcoin’den (BTC) çok daha kârlı.

Analiz platformuna göre, elektrik maliyetleri BTC madenciliği için DOGE’den biraz daha azdır ancak DOGE madenciliği için kar marjı BTC madenciliğinden önemli ölçüde daha yüksektir.

CoinWarz’a göre, bu haberin yazıldığı sırada DOGE madenciliği için elektrik maliyeti günde 8,22 dolar ve BTC madenciliği için günde 7,22 dolardı. Ancak Dogecoin madencileri, BTC madencileri için günlük sadece 3,58 $ karla karşılaştırıldığında günlük 12,94 $ kar elde ediyor; bu da meme tokenini kral kriptodan% 261 daha karlı hale getiriyor.

dogecoin analiz
Kaynak: CoinWarz

CoinWarz’a göre DOGE, madenciliği en kârlı ikinci token.

Bu haberin yazıldığı sırada, Dogecoin 0,0891 $ değerindeydi ve daha geniş kripto piyasalarıyla birlikte yükseldikten sonra son 24 saat içinde yaklaşık %10’luk bir artış gösterdi. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Madenciliği en kârlı token, madencilere 8,22 $ elektrik maliyetinden sonra günlük 33,38 $ kâr ödeyen Verge (XVG). Bitcoin Cash (BCH) günlük 3,36 dolar kârla madenciliği en kârlı beşinci token olarak sıralanıyor. Litecoin (LTC) madencilik kârında günlük 1,80 dolarla altıncı sırada yer alıyor.

Bu arada, Ethereum Classic (ETC) ve Monero (XMR) madencilere para kaybettiriyor ve sırasıyla günde 0,26 $ ve 0,32 $ ile kırmızı renkte çalışıyor.

DOGE yatırımcılarının çoğunluğu kâr elde ediyor. Blockchain analiz firması IntoTheBlock’a göre, DOGE sahiplerinin %61’i yatırımlarında kârlıyken %35’i kârlı değil.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!