Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bitcoin ve Solana’ya İlişkin Tahminini Güncelledi! Bir Ethereum Rakibinin Hala Güçlü Göründüğünü Söylüyor!

Yaygın olarak takip edilen bir analist, kripto piyasası kırmızı bölgenin derinliklerine doğru ilerledikçe Bitcoin (BTC) ve iki Ethereum (ETH) rakibi için tahminini ortaya koyuyor.

Jason Pizzino, Bitcoin’in 18.150 doların üzerine çıkması durumunda kripto borsası FTX kaynaklı piyasa çöküşünden bir toparlanma görebileceğini söylüyor.

“19.000 dolarlık bu bölgeye geri dönebilirseniz, bu daha da iyi. Bu daha güçlü olacak çünkü satın almanın pazara kapanışa doğru geldiğini görüyoruz ve bildiğimiz gibi, profesyoneller kapanışı kontrol ediyor. Herkesin çıldırdığı, düşeceğimizi düşündükleri her şeyi çöpe attığı böylesine büyük bir korkunun ardından fiyatı yükselteceğiz.”

solana

Tüccar ayrıca Solana’nın (SOL) 19 doların altına düşmesi durumunda 12.50 dolara düşebileceği konusunda da uyarıyor.

“Önceki bir destek bölgesiydi, yani 19 dolar, burada aradığım tek şey bu ve buna dokundu, şimdiye kadar toparlandı. Şu an için bir miktar destek buluyor ancak 19 doları kırar ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda bunun altına düşerse, muhtemelen bir sonraki dip için 12-13 dolar civarında bir yere bakacağım.”

Pizzino, kötüleşen piyasa koşullarının ortasında Binance Coin’in (BNB) güçlü kaldığını da söylüyor.

“BNB hala güçlü görünüyor, bu düşüklerin hiçbiri henüz burada kırılmadı, bu yüzden BNB’ye girmek istiyorsanız iyi bir satın alma fırsatı için tetikte olun. BNB/ETH de potansiyel olarak zirve yapıyor. BNB/BTC de potansiyel olarak buraya göz atıyor. Aylardır çok ama çok güçlü bir seyir izledi, bu yüzden bir tür geri çekilmeyi de beklemeniz gerekiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!