Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Popüler Kripto Analisti, Bitcoin ve Dört Altcoin İçin Tahminini Güncelledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Litecoin (LTC) ve üç Ethereum (ETH) tabanlı altcoini yakından takip ederken Bitcoin’in (BTC) yükseliş trendini sürdürebileceğini söyledi.

Ünlü yatırımcı Rekt Capital, Twitter takipçilerine BTC’nin baskınlık seviyesi kilit bir seviyeyi başarıyla yeniden test ettiği sürece yükselmeye devam etmesini beklediğini söyledi.

“BTC Dominance’ın aylık olarak yüksek direnç aralığının üzerinde kapanması BTCDOM’u yeniden test için hazırlayabilir. Burada başarılı bir tekrar test ve BTC Hakimiyeti, makro trend hakkında bir karar için siyah kama tepesini tekrar ziyaret edecektir.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Bununla birlikte kripto yatırımcısı, kral kriptonun mevcut direnç seviyesinin üzerinde kapanmaması durumunda diğer yöne gitmesinin mümkün olduğunu belirtti.

“Daha yüksek bir kırılma şansı sağlamak için BTC’nin ideal olarak aylık kapanışını mavi 23400$ direncinin üzerinde yapması gerekiyor. Aksi takdirde BTC, birkaç hafta boyunca burada konsolide olmak için bu ~20000-$23400 aralığında bir düşüş için kendini ayarlayabilir.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 23.123 $’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Altcoinlere geçen Rekt Capital, ilk olarak merkezi olmayan eşler arası ağ Litecoin’i gündeme getiriyor ve BTC alternatifinin şu anda yukarı yönlü bir ralli başlatmaya hazır olduğunu söyledi.

LTC aylık bayrağını kırdı. Ve aylık kapanışa az bir süre kala, bu çıkışı teyit etmek için iyi bir konumda bulunuyor.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Analist ayrıca Litecoin’in mevcut fiyatlarına yönelik yatırımcı tepkilerindeki farklılıklara da dikkat çekti.

“Bu fiyatlarda LTC’ye çok farklı bir tepki olduğu açık

Geçmişte, LTC ya yeşil alandan (2018 öncesi) ya da sahte kırılmadan (2020) bir kırılma sonrası yeniden testte başarısız olacaktı

Ancak bu kez LTC bir Boğa Bayrağı devam formasyonundan çıktı.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Litecoin bu haberin yazıldığı sırada 88,03 $ değerindeydi. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Stratejist daha sonra oracle sağlayan ağ Chainlink’i (LINK) gündeme getiriyor ve zaman içinde 20 $ seviyesine doğru yükselmesini beklediğini söyledi.

LINK mavi yolu güzel bir şekilde takip ediyor. LINK şimdiye kadar siyah 6,27 dolardan +%13 toparlandı. Zaman içinde yukarıdaki siyah aralığın en yüksek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Chainlink bu haberin yazıldığı sırada 7,27$’dan işlem görüyor. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada veri token pazarı Ocean Protocol (OCEAN) var. Analist, kilit bir direnç bölgesini aşamazsa OCEAN’ın 2022’nin ortasında başlattığı ralliyi durdurabileceğini söyledi.

“OCEAN/BTC yükselişini sürdürüyor. Yıl boyu süren siyah diyagonal ve mavi aralığın en yüksek seviyesi olan birleşik dirence yaklaşıyor. Özellikle bu bölgenin ötesinde yukarı yönlü fitiller oluşursa, fiyatın buradan geri dönmesi mümkün.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

OCEAN 0,394$’dan hareket ediyor. OCEAN güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Son olarak Cardano’nun (ADA) yeni stablecoin’i Djed’in arkasındaki merkezi olmayan ödeme platformu Coti Network (COTI) var.

Rekt Capital, ağın çok önemli bir bölgeyi yeniden test etmeyi bitirdiğini ve bir sonrakini geçip geçemeyeceğini görmek üzere olduğunu söyledi.

COTI, kırmızı diyagonal direncin ötesine geçerek 1HR’de destek olarak başarıyla yeniden test etti. COTI o zamandan beri yüksek direnç aralığına (turuncu) yükseldi. Kırmızı diyagonalin ötesindeki haftalık kapanış, COTI’yi gelecekte destek olarak yeniden test etmek için ayarlayabilir.”

kripto para analiz
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

COTI bu haberin yazıldığı sırada 0,116 dolardan işlem görüyor. COTI güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!