Altcoin AnalizleriAltcoin Haberleri

Popüler Analist, Solana’nın (SOL) Uzun Yolu Olduğunu Söyledi!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) sahiplerini akıllı sözleşme platformunun düşüş trendinin muhtemelen sona ermekten çok uzak olduğu konusunda uyarıyor.

Analist Cheds: Solana İçin Bekleyebilirim

Analist Cheds, Ethereum (ETH) rakibi Solana’nın düşüş eğilimi gösterdiğini ve SOL’un 15 dolara sıçraması durumunda satış yapmayı planladığını söyledi.

Bir sıçrama gerçekleşmezse Cheds, SOL’un şu anki 12.45$ fiyatından %75’in üzerinde bir düzeltme yapmasını beklediğini söylüyor.

“Temel olarak desteği kırıyoruz. Sanırım bir sonraki destek 3-4 dolar civarında… Bunun daha çok yolu var. Düz [aşağı] gitmeyebilir… Ama uzun süre bakmanız gereken bir tablo değil. Şimdilik bundan kaçınmak istiyormuşsun gibi görünüyor.”

solana haberleri
kaynak: cheds/youtube

Kripto stratejisti ayrıca oyuncu kontrollü blockchain platformu Gala’yı (GALA) yakından izliyor. Cheds’e göre GALA ciddi bir düşüş trendine tanık oluyor.

“[GALA] bir sonraki boğa koşusunda asla yeni bir zirve yapamayabilir. Belki bir sonraki boğa koşusunda sadece 0,05 dolara kadar çıkar. Bunun nereye varacağı hakkında hiçbir fikrin yok. Bu sadece korkunç bir tablo. Tutmanız gereken bir [coin] değil… Bu, yavaş yavaş sıfıra giden bir grafik türünde.”

seri186 kriptoup
kaynak: cheds/youtube

Bu yazının yazıldığı sırada GALA, gün içinde %2,57 artışla 0,025 $ değerinde.

Cheds ayrıca radarını , ayı piyasası hedefine yaklaştığını söylediği Bitcoin’e ( BTC ) kilitledi. Cheds’e göre, BTC boğalarının yıllarca süren mücadeleden sonra bu seviyeyi fethetmeyi başardığı düşünüldüğünde, 12.000 dolarlık fiyat alanı güçlü bir destek görevi görmelidir.

“Şu anda altı ya da yedi aydır bahsettiğim senaryo, ki bu çılgınca, gerçekten gerçekleşiyor olabilir… Benim düşüncem, burada [yaklaşık 12.000$] iyi bir destek temelimiz olduğuydu… 2018 ve ardından 2019’un ortasında ve bir yıl sonra, [Bitcoin] reddedildi ve bu tabanın üzerine çıktı. Bu gerçekten destek olmalı.

seri185 kriptoup
kaynak: cheds/youtube

Bitcoin, bu haber yazılırken 16.206 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!