ALTCOİNYORUM/ANALİZ

XRP, Monero, DASH Fiyat Analizi: 06 Ağustos Cuma

Kripto para piyasası toparlanmaya doğru ilerlerken, endüstrinin altcoinleri de piyasada aynı hissiyatı paylaştı. XRP yükseliş görünümü verirken, XMR %6,7 arttı ve DASH, destek seviyesinin üzerinde kaldı.

XRP

xrp aug 5 1536x621 1
XRP/USD , TradingView

XRP, 0,68 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyordu. Göstergeler, XRP’nin yavaş bir fiyat hareketinden geçeceği hipotezini yeniden doğruladı. 

MACD’de kırmızı histogramların varlığı ile bir düşüş sinyali fark edildi .  Göreceli Güç Endeksi , Ağustos ayının başından bu yana düşüş bölgesine geçerek altına düştü. Yazma sırasında, sadece 24 saat önce bir iyileşme kaydettikten sonra tekrar orta çizginin altında görüldü. 

Müthiş Osilatör bir yükseliş sinyali verdi. Yükseliş trendi durumunda direnç 0,77 dolar. 

Monero

xmr aug 5 1536x622 1
XMR/USD , TradingView

XMR, kripto para 241.52 $ olarak fiyatlandırıldığından son 24 saatte %6.7 yükseldi. Noktalı çizgiler mum çubuklarının altında hizalandığından, Parabolik SAR yükseliş trendini doğruladı. Yeşil histogramlar basın zamanında fark edildiğinden MACD’de yükseliş görünümü görüldü . Gösterge nötr bölgenin üzerinde kaldığı için Göreceli Güç Endeksi’ndeki düşüşe rağmen piyasada alım baskısı önemli düzeyde kaldı. 

Eğer bir fiyat düzeltmesi gerçekleşecek olsaydı, madeni para 232 dolar seviyesine inecekti. 

DASH

dash aug 5 1536x622 1
DASH/USD , TradingView

DASH kendisini 149$’lık destek çizgisinin üzerinde tuttu; Madeni para, 158$’da dururken bir gecede %3.8 arttı. Yukarı yönde hareket ederse 170 dolarlık direnç işaretini test etmeyi deneyebilir; ancak, bir düşüş onu 149$’a ve ardından 137$’a indirebilir. 

Bollinger Bandı daralmış bantlar gösterdiğinden piyasa oynaklığı düşük kalabilir . Hem Müthiş Osilatör ve MACD basın anda yükseliş sinyalleri sergiledi.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!