Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Capo “Tüm Kripto Piyasalarından Çıkın” Diyor!!

Doğru bir şekilde bu yılın büyük Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası çöküşünü tanımlamasıyla tanınan yatırımcı, şimdilik piyasalardan %100 çıkmanın daha iyi olacağını söyledi.

Capo olarak bilinen analist, Twitter takipçilerine yatırımcıların kripto piyasalarında yükselişe geçmesi için çok erken olduğunu ve fiyatlarda biraz daha düşüş beklemeleri gerektiğini söyledi.

Capo, herkesi kripto piyasasından uzak durmaya çağırıyorum!

Popüler analiste göre, “nihai bir teslimiyetin” hemen köşede olduğunu düşündüren bir dizi faktörün bir araya gelmesi.

“Gördüğüm şey: -Teknikler kötü görünüyor (fiyat Haziran’ın en düşük seviyesinin altında, göstergeler düşüş gösteriyor, fonlama sıfırlanıyor…) -Her zaman olduğu gibi aynı boğa tuzakları, ama daha da zayıf. Onlara aşık olan insanlar. -Treni kaçıracaksınız gibi yorumlar. Yok canım? Bu bitmedi. Nihai teslimiyet muhtemeldir.”

Bitcoin’e bakıldığında Capo, BTC’nin destek bulmadan önce 14.000 ila 11.000 dolar arasında bir yere düştüğü olası bir senaryo ortaya koydu.

“Bir tablo bin kelimeye bedeldir.”

kripto
kaynak: kapo/twitter

Analist , BTC için ana hedefinin 14.000 dolar olduğunu, ancak 13.500 dolar veya 12.500 dolar civarında bir kapitülasyon fitilinin de muhtemel olduğunu söyledi.

Ethereum’a (ETH) gelince, Capo en iyi akıllı sözleşme platformunun ay sonundan önce üç haneli fiyat seviyeleri göreceğini tahmin ediyor. 700 ila 750 $ aralığını veya mevcut seviyelerden %40’a kadar bir düşüşü hedefledi.

telegram 12
kripto
kaynak: kapo/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!