Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Justin Bennett, Ethereum Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı!

Kripto analisti Justin Bennett, Ethereum onlara ihtiyaç duydukları sinyali verene kadar tüm altcoin piyasasının mücadele etmesini beklediğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Ethereum’da 2020 yılının Kasım ayına kadar uzanan ve altcoinlerin kaderine karar verebilecek bir eğilim gördüğünü söyledi.

“Bir piyasanın yönünü sık sık tek bir seviyede sabitlemiyorum. Ancak, Ethereum durumunda bir istisna yapmaya hazırım. Altcoinler için çok önemli olan, geçen yılın Kasım ayına kadar uzanan bir ETH/USD trend çizgisi var. Piyasa bu seviyede bocaladığı sürece, tüm kripto piyasası durgun ve savunmasız kalacak…

ETH/USD’de bu trend çizgisinden bahseden kimseyi görmedim, ancak bu tek başına piyasayı aşağıda tutuyor.”

image 10
Kaynak: Justin Bennett

Bennett, ETH ve altcoin piyasasının geri kalanının yükselmesi için Ethereum’un 2.430 dolar seviyesini geri alması gerektiğini söylüyor. Aksi takdirde, kartlarda başka bir zayıflık aşaması olacaktır.

“O zamana kadar kriptoların mücadele etmesini bekleyin. Son olarak, 2.300 dolara yakın kısa vadeli bir trend çizgisi desteği de var. Bu seviye başarısız olursa, ETH/USD’nin 2.000 $ ve hatta belki 1.700 $’ı test etmek için daha düşük döndüğünü görebiliriz.

Popüler kripto analisti, ETH’nin bu eğilim çizgisine yenik düşmesi durumunda altcoinler için potansiyel olarak daha fazla olumsuzluk görse de, bunun üzerine çıkmanın uzun vadede büyük rallilere yol açabileceğini söylüyor. Kripto piyasaları bir ayı piyasasının başlangıcından ziyade uzun bir boğa piyasasının ortasındaysa, Ethereum’un 2022’de bir ara 10.000 dolara doğru yolda olabileceğini öne sürüyor.

“Bu, piyasanın bunun üzerine çıkamayacağı anlamına gelmiyor.

Ayrıca, bu trend çizgisi, bu döngü aslında 2022’ye kadar uzanırsa, ETH’nin 10.000 doların kuzeyine doğru hareket etmesine izin verecek.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!