Kripto Para Haberleri

Ünlü Analist Cowen, 2023’te Yatırımcılar İçin Kripto Fırsatlarının Olacağını Söyledi!

Yaygın olarak takip edilen bir analist, yatırımcıların bu yıl kripto piyasalarında gelecekte büyük kazançlar elde etmek için fırsatlara sahip olacağını söyledi.

Yeni bir Youtube strateji oturumunda, kripto stratejisti Benjamin Cowen abonelerine piyasaların bir toparlanma ve şekillenmesinden önce muhtemelen değer kaybedeceğini söyledi.

Kripto piyasası önümüzdeki aylarda netleşecek

Tarihsel üst ve alt sınırları göstermek için kriptonun piyasa değerinin logaritmik regresyon grafiğini kullanıyor. Kripto piyasasının bir bütün olarak önümüzdeki aylarda ya hızlı bir şekilde teslim olacağını ya da yatay bir seyir izleyeceğini söylüyor.

kripto para haberleri

“Eninde sonunda o alt yeşil trend çizgisine ulaşacağımızı düşünüyorum. Aşağıya doğru inecek miyiz? Açıkçası ben bunu tercih ederim çünkü bunun daha fazla fırsat sağlayacağını düşünüyorum. Elbette, oraya ulaşana kadar yana doğru gitme şansımız her zaman var. Bunu daha önce de yaptık.

2015’e bakarsanız, bir yıl süren ayı piyasasından çıkmanın iyi bir örneğidir ve trend çizgisine inmek yerine, ona ulaşana kadar yana doğru gittik. 2018’de de aynı şey oldu. Buraya indik. Aslında başımızı tekrar adil değer çizgisinin üzerine çıkardık ancak aşağı yukarı bu çizgiye ulaşana kadar yana doğru gittik ve ardından boğa piyasası başladı.

Bu alt yeşil trend çizgisine tekrar ulaşana kadar sürdürülebilir bir boğa piyasasının oluşacağını düşünmüyorum. Ya kısa sürede bu çizgiye ineriz ya da çizgiyi yavaşça yakalayacak kadar uzun süre yatay seyrederiz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!