Altcoin Haberleri

Shiba Inu Lider Geliştiricisi, Shibarium Beta Lansmanında FUD’u Kınadı!

Shiba Inu’nun (SHIB) önde gelen geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium adlı yeni katman-2 projesinin test ağını başlatırken kripto topluluğunda yayılan korku, şüphe ve belirsizlik (FUD) kampanyalarını eleştiriyor.

Kusama, yeni bir blog yazısında SHIB’in yaratıcısı Ryoshi’nin iflas etmiş kripto borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried tarafından başlatılan bir söylentiyle karşı karşıya kaldığına dair iddiaları reddediyor. Kusama, bu söylentinin tamamen yalan olduğunu ve SHIB ekibinin projelerine tamamen odaklanmaya devam ettiğini vurguluyor.

shibarium haberleri

Shibarium’un geliştiricisi, Bankman-Fried olamayacağını iddia ediyor

Shytoshi Ryoshi’nin Bankman-Fried olamayacağını iddia ediyor ve bunu kanıtlamak için iki neden sunuyor: profesyonel güreşe olan sevgisi ve merkezi borsa ağlarını küçük görme davranışı. Bu nedenlerden dolayı, Shytoshi Ryoshi’nin Bankman-Fried olmadığına inanıyor.

“En büyük FUD ve FUDDER, sizi [Sam Bankman-Fried’ın] Ryoshi olduğuna ikna etmeye çalışan rakip bir ürün yapan bir adama gidiyor. Şimdi ekip ve Ryoshi’nin paylaşımını gören herkes gülmeyi bıraktığına göre, durumun böyle olmadığına dair iki meme kanıtı verelim.

Ryoshi büyük bir güreş hayranıydı. Özellikle WWF güreşi. Macho Man Randy Savage ve Ric Flair gibi kişilerin Gif’lerini seçti! Bir noktada Ric Flair’i Shib reklamı için çekmeyi bile düşündük. [Bankman-Fried] o zamanlar doğmamıştı bile. O halde Slim Jim’e nasıl adım atacağını nasıl bilebilirdi ki?

Daha da önemlisi, Ryoshi, mesajlarında görüldüğü gibi, merkezi borsaların (CEX) hayranı DEĞİLDİ ve ASLA kendisi bir tane çalıştırmazdı. Daha iyisini yap fudders, daha iyisini yap.

Dolayısıyla, biz ilerlemeye devam ederken ve eski ve yeni dostlarımız orduya saldırmaya, yeni FUD üretmeye ve hatta SİZİN projelerinize saldırmaya çalışırken… güçlü kalın. Daha iyi bir gelecek için inşa ediyoruz. WOO!”

Geçtiğimiz hafta merakla beklenen Shibarium projesi beta formunda piyasaya sürüldü. Projenin geliştirme ekibi tarafından “Puppynet” adı verilen test ağı henüz gerçek kripto tokenlerini desteklemese de, beta testlerinin tamamlanmasının ardından platformun dijital varlık ShibaSwap (BONE) ile gaz ücretlerinin ödenebileceği yeni bir ekosistem yaratacağı belirtiliyor. Bu gelişmeyle birlikte, Shibarium projesi kripto para birimi dünyasında heyecan yaratmaya devam ediyor.

0,000011 $ seviyesinde hareket eden SHIB, haber yazıldığı sırada gün içerisinde %2 oranında bir kazanç elde etmiş durumda.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!