Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Kripto Piyasası Hakkında Konuştu!

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Bitcoin ve kripto piyasalarının muhtemelen “sağlıklı” bir düzeltmeye ihtiyacı olduğuna inandığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 116.000 YouTube abonesine Bitcoin’in (BTC) daha yüksek seviyelere çıkmak istiyorsa kilit bir seviyenin üzerinde kalması gerektiğini söyledi.

“48.000 dolar kaybedersek, bu düşük seviyelerden herhangi birine (44.600 dolar) ve hatta potansiyel olarak 41.400 dolara doğru çok sert bir düzeltme yaşayabiliriz. Ve bu muhtemelen altcoinlere de biraz acı verecek…

Genellikle, Bitcoin’in yapmak istediği, öğütülmesi, çok sert bir şekilde reddetmesi ve bir aralık için stabilize olmasıdır.

Kripto analisti, kripto piyasalarının son zamanlardaki gücü karşısında yatırımcıların duygularının korkudan açgözlülüğe dönüştüğünün altını çiziyor.

btc iota

“Az önce bir cenaze durumundan ‘Yine lambo satın alıyoruz’a doğru giden bir duyguya tanık olduk. Arada, piyasaların daha sonra hareket etmeye devam etmesi için gerekli olan sağlıklı bir düzeltici hamleniz var, yani şu anda böyle bir yapıya bakıyorum.”

Van de Poppe, 48.000 doların altındaki bir hareketin, Bitcoin’i 44.000 dolardan desteğe gönderen düzeltici bir hareketin başlangıcını ateşleyebileceğini söylüyor.

Van de Poppe, BTC’de kısa vadeli düşüş eğiliminde olsa da, geri çekilmenin büyük bir düzeltmeye yol açmayacağını söylüyor.

Ethereum’a bakan kripto tüccarı, önde gelen akıllı sözleşmeler platformunun büyük olasılıkla 3.000 doların altındaki acil desteğini tekrar ziyaret edeceğine inandığını söylüyor.

“Bence daha yüksek bir dip yaptığımız gerçeğine dayanarak, burada bu yüksek dip seviyesini (2,980 $) yeniden test etmek için sabırsızlanıyoruz. Özellikle Bitcoin 51.000 doları kıramazsa, biraz daha güç kazanacağımızı düşünüyorum… 2.980 dolar kaybedilirse, bir sonraki seviyeye bakacağız, yani [2.600 dolar]. Bu, herkesin uzun süre yaşamak istediği çok açık seviyedir. O seviyeye geleceğimizi düşünmüyorum” dedi.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!