Altcoin Haberleri

Shiba Inu, Yeni Kripto Projelerini Tanıttı!

SHIB’in büyük ekosistem genişlemesinin arkasındaki baş geliştirici, ağ üzerinde başlatılabilecek ilk kripto projelerinden bazılarına ilk bakış sunuyor.

SHIB, Ethereum üzerinde Polygon, Arbitrum ve Optimism gibi projelere konsept olarak benzeyen bir katman-2 protokolü inşa ediyor.

Shibarium adı verilen protokol, insanların esasen SHIB üzerine inşa edilmiş ve onun tarafından desteklenen özel kripto projeleri ve tokenler başlatmasına olanak tanıyacak.

shiba haberleri

Shibarium’da birkaç proje başlatılacak

Ekip bir beta lansmanına hazırlanırken, takma isimli baş geliştirici Shytoshi Kusama Discord’da bazı ilk beklentileri detaylandırıyor.

Geliştirici, yayınlandıktan sonra Shibarium’da birkaç projenin başlatılacağını söyledi.

“F9, Ufo Mbet VXL ve diğer tokenlar gibi projelerin; Shibarium ve diğer platformlarımızı kullandığını görmek için çok heyecanlıyım. Amaç da bu, değil mi?!”

Kusama’nın bahsettiği projeler göreceli olarak kriptoya yeni katılanlar.

Örneğin Falcon 9, geliştiricilere yeni kripto projelerini tanıtmak ve başlatmak için bir yer sağlamak üzere tasarlanmış bir fırlatma rampasıdır.

UFO Gaming ise eSpor dünyasına kripto getirmeyi planlayan merkezi olmayan bir oyun platformu olmayı hedefliyor.

telegram 12

Şimdiye kadar Shibarium’un arkasındaki ekip, beta sürümünün yakında geleceğini söylemesine rağmen katman-2 ağı için kesin bir lansman tarihi yayınlamadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!