Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ünlü Yatırımcı DonAlt; Bitcoin, ETH, XRP ve LTC Biriktirerek Piyasaya Geri Dönüyor!

Bitcoin’i (BTC) zirvede satan bilgili bir yatırımcı; BTC, Ethereum (ETH) ve diğer altcoinleri biriktirerek kripto piyasalarına geri döndü.

Yeni bir strateji oturumunda, takma isimli kripto analisti DonAlt, YouTube abonelerine BTC’nin önemli bir destek seviyesinde tutunup tutunamayacağını görmek istediğini söyledi.

Yatırımcı, Çarşamba günkü büyük mumun anahtar olduğunu ve BTC’nin 17.065 $ alanının altına tamamen geri çekildiğini görmek istemediğini söyledi.

Bitcoin için ödül çok büyük, risk oldukça küçük

DonAlt, çizgiyi koruyabilirse önde gelen dijital varlık üzerinde “hiper yükseliş” olacağını söyledi.

“Bu günlük yeşil mumun tutmasını ummak zorundayız. Bunun altında bir yerde işlem yapmak istemezsiniz, bu şüpheli görünmeye başlar ancak tuttuğu sürece, hiper yükseliş olacak.

Bu bana mantıklı geliyor… Risk almak için uygun girişe sahibim ve bunun iyi bir risk-ödül düzeni olduğunu düşünüyorum çünkü ödül çok büyük ve bu risk oldukça küçük.”

bitcoin haberleri

BTC’yi ilk olarak 16.000 $’ın altında yeniden satın alan analist ve yatırımcı, Twitter takipçilerine şu anda Bitcoin’in yanı sıra ETH ve Litecoin’de (LTC) de kaldığını söyledi.

LTC’nin fiyatındaki son düşüşün kendisini caydırıp caydırmadığı sorulduğunda DonAlt, eşler arası merkezi olmayan ağı hala elinde tutmayı planladığını söylüyor.

“Evet, BTC > LTC > ETH tutuyorum.

USD üzerinde yükseldiği sürece çok fazla umurumda değil, tek başına çalışsa bile beni mutlu edecek kadar BTC var.”

DonAlt daha sonra Ripple Labs’ın ödeme platformunun temel bir parçası olan dijital varlık XRP’yi de satın aldığını söyledi.

“Bugün satın almayı bitirdim. Uzun vade için bir miktar BTC aldım. İşlem olarak bir miktar LTC aldım. Mem için biraz XRP aldım.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!