Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Shiba Inu, Coinbase’e Suçlayıcı Cümleler Sarfetti

Shiba Inu‘nun ana geliştiricisi Shytoshi Kusama, Coinbase’in Onchain Summer etkinliğini taklit etmekle itham etti.

3 Ağustos 2023’te, ABD ve dünya genelindeki öncü kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Onchain Summer programını tanıttı. Bu haber karşısında sessiz kalmayan Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Coinbase‘i kopyacılıkla itham etti.

Coinbase, Base ağına genel erişim lansman tarihini açıklarken Onchain Summer programını duyurdu. Onchain Summer, bir yaz etkinliği olup 50 geliştiricinin katılımı ile bir ay sürecektir. Bu festival 9 Ağustos’ta başlayacak.

Ancak bu duyuru, Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın gözünden kaçmadı. Shytoshi Kusama, Coinbase‘in Onchain Summer etkinliğinin, Shiba Inu’nun Summer of Shibarium etkinliğinin bir kopyası olduğunu dile getirdi.

Summer of Shibarium etkinliği yaklaşık bir ay önce ilan edildi.

shiba haberleri

Summer of Shibarium

Temmuz ayında tanıtılan Summer of Shibarium etkinliği, kripto camiasında büyük bir heyecana neden oldu ve duyurunun ardından kısa süre içinde binlerce beğeni ve retweet aldı. Summer of Shibarium, SHIB için yeni bir çağı temsil ediyor. “Shibarium” teriminin “Shiba Inu” ve “Ethereum” kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulduğu ve bu iki arasındaki olası entegrasyon veya işbirliğini işaret ettiği düşünülüyor.

Shiba Inu‘nun (SHIB) zaten bir ERC-20 token’i olduğu düşünüldüğünde, bu tür bir işbirliği pek şaşırtıcı olmayacaktır.

Summer of Shibarium duyurusu, ekip üyelerinin sürekli yenilik ve gelişmeye olan bağlılığını ve topluluğu canlandırmak adına gösterdikleri çabayı yansıtmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!