Altcoin Haberleri

Analist Justin Bennett’e Göre Ethereum Ateşi Yakalamanın Eşiğinde – İşte Hedefi ve Zaman Çizelgesi!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Justin Bennett, Ethereum’un (ETH) kripto varlığını yaklaşık %400 oranında başlatabilecek başka bir büyük ralli için hazırlandığını düşünüyor.

Bir dizi tweet’te Bennett, Bitcoin (BTC) doğru piyasa koşullarına izin verirse Ethereum’un Ocak 2022’ye kadar 20.000 dolara nasıl yükselebileceğini açıklıyor.

“BTC, önce önemli bir geri çekilme olmadan 65.000 doları kırarsa, ETH muhtemelen Mayıs trend çizgisinin üzerinde bir kapanışla eşleşir.

ETH’yi Ocak ayında 20.000 $’a çıkaracaktı.

Bu, zaten olduğumdan daha fazla maymunu tetiklememdir.”

ethereum
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett, çok fazla tüccarın 10.000 doları aradığı göz önüne alındığında, ETH için 20.000 dolarlık bir zirvenin daha muhtemel olduğunu düşünüyor. Çoğu tüccarın, parabolik bir koşu sırasında akabilecek sermaye akışını hafife aldığını iddia ediyor.

Bennett, yükseliş tezine rağmen, tüccarları, kısa vadede aşırı kaldıraçlı tüccarları ortadan kaldırabilecek potansiyel bir düşüş konusunda uyarıyor.

“Bu hafta potansiyel olarak 53.000 $ BTC’ye, ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir floş alırsak şaşırmayın.

telegram 12

Ben dahil herkes şu anda hiper yükseliş eğiliminde ve haklı olarak öyle. Ancak bu, tasfiyelerin meydana gelme eğiliminde olduğu zamandır.

Pazar günkü 58.900 doların en düşük seviyesi, kumdaki atasözü çizgisidir.”

Başka bir kripto tüccarının boğa koşusu hipotezine cevaben Bennett, piyasa döngüsüne ilişkin bakış açısını veriyor ve Bitcoin fiyatının 207.000 ile 270.000 dolar arasında bir zirve yapmasını ve ardından %80’lik bir düzeltme bekliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!