Altcoin Haberleri

XRP Avukatı, Ripple Davasının Sona Erebileceğini Söyledi!

Avukat ve XRP destekçisi John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın beklenen sonuca ne zaman ulaşacağını düşünüyor.

Ripple davası en erken Mart sonunda sonuçlanabilir

Real Vision Crypto’nun yeni bir bölümünde Deaton’a, davada 31 Mart’a kadar özet karar için zaman çizelgesi görüp görmediği soruldu.

“31 Mart’tan önce gerçekleşeceğini sanmıyorum. Bize amicius statüsü verdi. Yargıç on binlerce davacı olduğunu biliyor ve bu davada 17 amicus özeti sunuldu. Daha erken sonuç vermesi mümkün, ancak dosyalanmış milyonlarca sayfa belge var bunların üzerinden geçecek. En erken Mart sonu diyebilirim, korkarım karar Nisan ya da Mayıs başı da olabilir.”

ripple haberleri

Deaton devam etmekte olan davada aktif bir rol oynadı ve XRP destekçileri adına düzenleyicinin özet yargı talebine karşı bir amicus özeti sundu.

SEC, 2020 yılının sonlarında Ripple’a XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı iddiasıyla dava açmıştı.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde, davanın 15 Aralık Perşembe gününe kadar sonuçlanacağına dair söylentiler duyduğunu söyledi.

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!