Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Makro Uzmanı Raoul Pal, Ethereum’da (ETH) Neden Bitcoin’den (BTC) Daha Fazla Boğa Olduğunu Açıkladı!

Real Vision CEO’su ve makro gurusu Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) uzun vadede Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğine inandığını söyledi.

Pal, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı toplam ticaret hacmi ve aktif cüzdan sayısında ETH’yi geçse de, Ethereum’un son birkaç yılda BTC’den daha iyi performans göstermenin bir yolunu bulduğunu söylüyor.

“Bitcoin’i düşünüyorsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla değer alışverişi yapıyor. Ethereum’da çok fazla işlem var. İşlemler kırmızı bir ringa balığıdır. Aktif cüzdanların toplam değeri ve sayısıdır ve Bitcoin her ikisini de yener.

Ancak, Ethereum’a bakarsanız, değerlerdeki değişim, Ethereum’daki bu iki değerdeki değişim oranları daha yüksektir, bu yüzden Ethereum, son birkaç yıldır Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor ve bunun gerçekten yararlı olduğunu buldum. Fiyatın ne olduğunu ve fiyatın oldukça iyi olduğunu gösteriyor.”

bitcoin-ethereum-1

Ethereum’da Bitcoin’den daha fazla yükselişe devam edip etmediği sorulduğunda Pal, hala öyle olduğunu ve diğer altcoinlerin de sonunda kral kriptodan daha iyi performans göstermesi gerektiğini söylüyor.

“Geleceğin teknolojide, blok zincir teknolojisinde olduğuna inanıyorsanız, tüm bu dijital varlık alanı güvenli limandan daha iyi performans göstermelidir. İşler böyle yürüyor. Her zaman bu şekilde çalışır ve bu nedenle daha yüksek bir beta vardır.

Yalnızca Bitcoin için değil, tüm alan için bir ağ benimseme modelinde olduğunuz için üstel bir yükseliş eğilimindeyseniz, zaman içinde daha iyi performans göstermelidir. Bu kadar basit.

Bu, ‘Bitcoin’i sevmiyorum çünkü X ve Y için Ethereum’u tercih ediyorum’ ile ilgili bir değer ifadesi değil. Her şey ağ benimseme modelleri ile ilgili. Bunu anladığınızda, zihninizi farklı kovalardaki tüm anlatılardan kurtarırsınız.”

Yazma sırasında, Bitcoin 29.069 dolardan işlem görürken, Ethereum 1.786 dolardan el değiştiriyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!