ALTCOİN

Analist Sherpa, Bu 3 Altcoin İçin Ralli Tahmin Ediyor!

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ve iki altcoin’de bir ralli öngörüyor ve ayrıca Ethereum (ETH) için dipte olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen tüccar, Twitter’daki 128.000 takipçisine gözünün AVAX’ta olduğunu ve kriptonun Aralık ayından bu yana yaklaşık %2,300 yükselmesine rağmen, ufukta hala %40’lık bir artış gördüğünü söylüyor.

“$AVAX: Hala en büyük çantalarımdan biri, piyasa yapısı görebildiğim kadarıyla hala yükselişte. Önümüzdeki haftalarda hala 100 doları hedefliyor. Yine de L1’lerin devam edip etmediğini göreceğiz. ”

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sırada, tüccarları, borsaları ve diğerlerini “demokratikleştirilmiş likidite” ile birbirine bağlamayı amaçlayan bir likidite ağı olan WOO Network (WOO) var.

WOO, yazı yazılırken son 24 saatte zaten %45’in üzerinde arttı, ancak Altcoin Sherpa, mevcut fiyatlardan yaklaşık %31’lik bir rallinin hala makul bir beklenti olduğunu düşünüyor.

“$WOO: Bunun uzun vadeli çantası, HODL’a devam edeceğim. Burada temiz bir şekilde kırılırsa, 1 ish’i hedefliyorum. ”

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa’nın radarındaki üçüncü kripto, açık kaynaklı merkezi olmayan blok zinciri Tezos’tur (XTZ). Tüccar, Tezos’un önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerini elde etmek için 8,00 dolar civarındaki direnci kıracağını söylüyor.

“$XTZ: Hala direnç ama bence bir atılım muhtemel görünüyor (btc devam ettiği sürece)”

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Ethereum’a gelince, kripto tüccarı, ETH’nin şu anda 2570 dolar civarında olan 200 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) dokunmak için düşebileceğini, ancak daha sonra çok az direnç görmesi gerektiğini söyledi.

“$ETH: Sanırım kısa vadeli dip çoğunlukla içeride. Belki 200D EMA’ya dokunun ama şimdi yukarı çıkalım.”

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!