Altcoin Haberleri

Ripple Yöneticisi, Davaya Rağmen Geçen Bir Buçuk Yıl Şirket İçin Şimdiye Kadarki En Güçlü Yıl Olduğunu Söyledi!

Ripple Labs’ın üst düzey bir yöneticisi, şirketin son 18 ayda hiç olmadığı kadar iyi performans gösterdiğini söyledi.

Ripple’ın Avrupa genel müdürü Sendi Young, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşına rağmen, ödeme ağının iki katına çıktığını ve iş gücünün devam ettiğini söylüyor.

“Son 18 ay bizim için şimdiye kadarki en güçlü dönem oldu. Ödeme ağımızı ikiye katladık. Bugün 15 milyar doları aşan ödeme akış hızına sahip yüzlerce müşterimiz var. Dolayısıyla güçlü talep görmeye devam ediyoruz çünkü bu teknolojilerle gerçek dünyadaki sorunları, gerçek acı noktalarını çözüyoruz.”

ripple

Young, Avrupa ve Birleşik Krallık’ın dijital varlıkların gelişmesi için düzenleme açısından iyi bir noktada olduğunu söylemeye devam ediyor.

“Çok fazla yenilik ve değişim oluyor. Bence geçen yıl boyunca kripto ve blok zinciri ile gerçek dünyadaki sorunları çözerek ağı epeyce büyütmüş olmamız, bunun gelecekteki potansiyelini gösteriyor.

Bence burada, dünya çapında çok farklı yaklaşımlar gördüğümüz, net düzenleyici çerçeveler etrafında gerçekten önemli bir nokta var. Şu anda taslak halinde olan piyasalar ve kripto varlık mevzuatı ile Avrupa ve İngiltere’nin Avrupa’da gerçekten güçlü bir konumda olduğunu düşünüyorum.”

Yakın zamanda Ripple’ın artık Brezilya ve Avrupa arasındaki ödemeleri destekleyeceğini açıklayan Young’a göre, İngiltere’nin kripto ve blok zinciri şirketleriyle düzenlemeleri tartışmaya yönelik yaklaşımı, şirket için en uygun ortamı yaratıyor.

“Özel ve kamu sektörleri arasındaki ortaklık liderliğindeki yaklaşımın, endüstrinin tüketicileri korurken yenilik yapmasına izin veren çok net düzenleyici çerçeveler oluşturmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!