Altcoin Haberleri

Popüler Balina, Bu Beş Altcoin’in Büyük Artış Potansiyeline Sahip Olduğunu Söyledi!

Tanınmış bir kripto balinası ve analist, büyük bir yukarı potansiyele sahip olduğunu belirttiği beş yükselen altcoinin hareketlerini izlediğini söyledi.

Sektörde Crypto Messiah olarak bilinen takma adlı analist, 134.800 takipçisine, segmentteki beş altcoinin yükseliş trendlerini başlatmaya hazır göründüğü için merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünü izlediğini söylüyor.

Kripto tüccarının listesinde ilk sırada, Synthetix platformunda sentetik varlıkların (synth’lerin) ticaretine güç veren bir kripto para birimi olan SNX var. Crypto Messiah’a göre, onun ön planı uzun vadeli log kanallarının trend çizgisini takip etmek.

“DEFİ. Birkaç uzun vadeli günlük kanalı… Artış çok büyük. Hemen aşağıda geçersiz kılma.”

image 21
Kaynak:  Crypto Messiah/Twitter

Kripto balinasının trend çizgilerini takip eden SNX, 2022’nin başlarında 90 ila 140 dolar arasında yükselme potansiyeline sahip.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan değişim protokolü THORChain’dir (RUNE).

“RUN.”

image 20
Kaynak:  Crypto Messiah/Twitter

Tüccarın grafiğine göre, RUNE kanalın alt sınırından sıçradıktan sonra dibe vurmuş gibi görünüyor, bu nedenle kanalın üst sınırına 26$ civarında tırmanmak kartlarda.

Sıradaki Bancor (BNT), tüccarların bir aracıya ihtiyaç duymadan farklı jetonları sorunsuz bir şekilde takas etmelerini sağlayan bir ağdır.

“BNT.”

image 19
Kaynak:  Crypto Messiah/Twitter

Tüccarın grafiğine bakıldığında, BNT kanalın üst sınırına doğru 40$ civarında zıplıyor gibi görünüyor.

Tüccarın radarında dördüncü sırada, diğer üç madeni paradan farklı bir model gösterdiğini söylediği merkezi olmayan borç verme ve borçlanma protokolü Aave var, ancak tezi aynı kalıyor.

“ AAVE’de biraz farklı bir yapı … ama 2.000 $+ olasılık.”

image 18
Kaynak:  Crypto Messiah/Twitter

Aave’nin şu anki 388 dolarlık fiyatından, Crypto Messiah’ın hedefine bir hareket, %440’ın üzerinde bir artışa işaret ediyor.

Son madeni para, stabilcoin merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan CRV’dir. Crypto Messiah, CRV’nin fiyat hareketinin Fibonacci hayran aracının destek ve direnç seviyelerini takip ettiğini söyledi.

“CRV … Belirgin derecede farklı bir yapı ama o kadar uzun süredir yok… Ama fan uyumu harika. Bir kez daha geçersiz kılma hemen aşağıda.”

image 17
Kaynak:  Crypto Messiah/Twitter

Crypto Messiah ayrıca , bu beş kripto paranın potansiyel yükselişinin hala BTC’nin uzun vadeli performansına bağlı olduğunu vurguluyor.

“Bu uzun vadeli günlük kanalları önemlidir…. YILLARCA saygı duyulmuştur. BTC bizi kandıracak ve s**t’lerimizi bırakacak olsaydı… bunları kesinlikle bozardı… genişletilmiş bir ayı piyasasını temsil edebilir. Bunu yaptığımızı sanmıyorum… henüz.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!