ALTCOİNBİTCOİNBORSA

Robinhood Platformu, Komisyonsuz Yeni Özelliğin Başlatılmasıyla Kripto Yatırımcılarını Hedefliyor!

Ticaret platformu Robinhood, kripto yatırımcılarının dijital varlıkları komisyonsuz olarak tekrar eden bir şekilde satın almalarını sağlayan yeni bir özellik sunuyor.

Popüler ticaret uygulamasının arkasındaki firma , bu özelliğin yatırımcıların günlük, haftalık, iki haftada bir veya aylık programda düzenli olarak 1 $ gibi düşük bir fiyata para satın almalarını sağladığını söylüyor.

Yeni özellik, varlığın fiyatından bağımsız olarak düzenli aralıklarla kademeli olarak para yatırmayı içeren dolar maliyeti ortalamasını getiriyor. Strateji, değişken kripto pazarlarındaki fiyat dalgalanmalarının etkisini azaltabilir.

kriptoup robinhood 780x470 1
robinhood platformu, komisyonsuz yeni özelliğin başlatılmasıyla kripto yatırımcılarını hedefliyor! 1

“Tasarruf bir alışkanlıktır ve yinelenen yatırımlar, potansiyel olarak piyasa oynaklığının etkisini azaltırken zaman içinde varlıkları büyütme stratejisi sunar. Kripto piyasaları, endüstrinin doğası gereği değişken olabilir. Sürekli olarak yatırım yapmak, uzun vadeli büyümeye odaklanmanıza, riski azaltmanıza ve piyasaları zamanlama stresini azaltmanıza yardımcı olabilir.”

Şirket, yeni kripto tekrarlayan yatırım aracının dijital varlıklara maruz kalmanın daha verimli bir yolu olacağını söylüyor. Robinhood, yeni özelliği bu ay tüm müşterilere sunduklarını söylüyor. 

Ocak ayında Robinhood , “olağanüstü piyasa koşullarını” öne sürerek müşterilerinin kripto satın almalarını tamamen kısıtladı. Firma ayrıca, kısmen Reddit’teki perakende ticaret vızıltılarından dolayı fiyatı hızla yükselen Gamestop’ta (GME) hisse satın almalarını da durdurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu