ALTCOİN

Macro Guru Raoul Pal, Altcoinler İçin Muazzam Bir Yükseliş Öngördüğünü İfade Etti!

Real Vision CEO’su ve makro gurusu Raoul Pal, Bitcoin ve altcoin pazarlarının önümüzdeki aylarda parabolik bir büyüme göreceğini tahmin ediyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Twitter’daki 658.600 takipçisine, kripto varlıklarının bir düzeltme döneminden geçtikten sonra yeni boğa döngülerini başlatmaya hazır olduğuna inandığını söyledi.

“Önümüzdeki birkaç ay hakkında aşırı derecede yükselişe geçmemek çok zor. Neredeyse her kripto grafiği, aylarca süren konsolidasyondan sonra büyük bir hareket için sarmal ve hazır görünüyor.”

Pal, tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini izleyen Toplam Piyasa Değeri tablosuna baktığını söylüyor. Pal’a göre, piyasa değeri gelecek yıl %500’e kadar büyüyebilir.

“Bu toplam piyasa değeri. Muhtemelen aşırı satım ve trend arasındaki iki standart sapmadan aşırı alıma geçmeye hazır. Bu bana göre tüm alan yıl sonuna 3 kat, gelecek yıla 6 kat olabilir (sanırım döngü uzar).”

image 10
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Pal’in grafiğine göre, tüm kripto piyasası Ocak 2022’de en kısa sürede 6,4 trilyon dolarlık bir kapitalizasyona yükselebilir.

Altcoin piyasasına bakıldığında Pal, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hariç tüm kripto varlıklarının piyasa değerini gösteren bir tabloya bakıyor. Makro gurusuna göre, grafik, son direncini 900 milyon dolardan çıkarmakla tehdit ederken, döngüsünün üçüncü dalgasını başlatmaya hazır görünüyor.

“Piyasa değeri tablosu, 900 milyon doları geçtiğinde gülünç bir şekilde yükselişe geçiyor ve bir hızlanma noktası olacak. Bu dev fincan ve kulp/kama tarafından başlatılan teknik analiz terimindeki 3. dalga.

image 9
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Pal grafiğe Elliott Wave perspektifinden bakıyor, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı. Teoriye göre, üçüncü dalga, beş dalgalı bir boğa döngüsündeki en uzun dürtü hareketidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!