Altcoin Haberleri

InvestAnswers’a Göre Ethereum’un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var!

Popüler bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformuna karşı birkaç Ethereum (ETH) meydan okuyucusunun nasıl biriktiğine bakıyor.

Yeni bir Soru-Cevap oturumunda, finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers , 401.000 abonesine Ethereum’un tüm rakiplerin mücadele etmesi gereken baskın güç olmaya devam ettiğinden şüphe duymadığını söyledi.

“Her zaman söylediğim gibi, Ethereum 800 kiloluk baskın gorildir. Aması maması yok.

Her şey Ethereum’dan kaçıyor – ancak diğer oyuncular parçalanıyor.”

Analist, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Terra (LUNA) ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) önemli Ethereum alternatifleri listesinin başında olduğunu düşünmesinin birkaç nedenini belirtiyor .

“Benzersiz satış teklifi, artı ekip, artı teknoloji ve topluluk olan USP’ye baktığınızda, Luna ve Solana günü kazanıyor… Bu dört özellik [projeleri] değerlendirmenin anahtarıdır.”

InvestAnswers sunucusunun başka bir ilgi alanı, bir kripto projesini çevreleyen teşvikler ve momentumdur. Katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ve kurumsal sınıf DeFi platformu Fantom’un (FTM) her ikisinin de bu kriterleri karşıladığını söylüyor.

“Sonraki ikisi Avalanche ve Fantom. Teşvikler ve ivme nedeniyle öne çıkıyorlar.

Kripto tamamen momentumla ilgilidir. Sıcakları takip etmelisin. Tüm sineklerin gittiği yerde, sen olmalısın…

telegram 12

 Fantom, ivme kazandıran teşviklere sahiptir. Örneğin, değere ödünç verme (LTV), bu yüzden LTV patlıyor. Tam olarak neler olduğunu anlamak için perdenin arkasına bakmanız gerekiyor.”

eth 8 competitors
kaynak: investanswers/youtube

YouTube kişiliği daha sonra çok zincirli ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) ve Binance Coin (BNB) tarafından desteklenen merkezi olmayan dijital varlık değişimi Binance Smart Chain’e bakıyor.

“Tehdit altında, Poligon’un tehdit altında olabileceğini iddia edebilirsiniz, sadece… balina konsantrasyonunun bu anlatıyı nasıl beslediği ve bir dereceye kadar desteklediği şaşırtıcı.

Ve Binance Smart Chain çok merkezi olduğu için.”

Listenin sonuncusu joker karakterlerdir: zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) ve ölçeklenebilir merkezi olmayan blok zinciri platformu Cardano (ADA).

“Sonra da joker karakterler var, Polkadot ve Cardano. Her ikisi de son 12 ayda berbat yıllar geçirdi.

Cardano bugün biraz hareket etti, bu harika ama umarım üç dolara çabucak ulaşır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!