Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Polkadot, EOS, Dogecoin Fiyat Analizi: 23 Ağustos Pazartesi

Bitcoin ve Ethereum tersine döndükçe, bazı altcoinler de aynı noktadan güneye doğru hareket etti. DOT %4.9 düştü ve 26.74 $ destek hattına yaklaşma tehdidinde bulundu, fiyatlardaki düşüşe rağmen EOS geri dönüş belirtileri gösterdi. Son olarak, Dogecoin %2,7 düştüğü için 0,321 dolarlık direnç işaretinin altına düştü. 

Polkadot (DOT)

kriptoup polkadot analiz grafik
DOT/USD, TradingView

DOT %4,9 değer kaybetti ve 28 dolardan işlem gördü. Anında destek seviyesi 26,74 dolar. Devam eden güneye doğru hareketle alt, 26.74 $ ve 23.31 $ üzerinde durabilir. Ayrıca, 28,94 dolar ile 26,74 dolar arasında konsolidasyon belirtileri gösterdi. 

DOT teknik göstergeleri de karışık ticaret sinyallerine işaret etti. Müthiş Osilatör, düşüş trendi olasılığını ima eden kırmızı sinyal çubuklarını kaydetti. 

Bunun aksine, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden düşse de, yükseliş bölgesi içinde hala yarı çizginin üzerinde kaldı.

Chaikin Para Akışı göstergesine yansıyan sermaye girişleri hızlandı . DOT yukarı doğru kırılırsa, 28.94 dolarlık direnç çizgisini bir hafta içinde iki kez test etmeye çalışabilir. 

EOS

kriptoup eos analiz grafik
EOS/USD, TradingView

EOS, sadece birkaç gün önce 5.36 dolarlık direnç işaretini aştı. Buna rağmen alt, grafiğinde %3,5 değer kaybetti. Basın zamanında 5,48 dolardan işlem görüyordu.  

Fiyatlarda düşüş kaydetmesine rağmen, EOS göstergeleri olumlu kaldı. Müthiş Osilatör , EOS’un sonraki işlem seanslarında yukarı doğru hareket edebileceğini öne süren yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti.

Göreceli Güç Endeksi , 60 işaretinin yakınında ve yükseliş bölgesinin içinde tespit edildi. Yukarıda belirtilen hareket doğruysa, EOS 5.87 dolarlık direnç işaretini yeniden test etmeye çalışabilir. 

Piyasa oynaklığının düşük kalabileceğine işaret eden Bollinger Bantları birleşti. Alt, grafiklerde yukarı çıkamazsa, sırasıyla 4,77 dolar ve 4,24 dolar destek bulabilir. 

Dogecoin (DOGE)

kriptoup dogecoin analiz grafik

DOGE/USD, TradingView

Dogecoin son 24 saatte %2.7 kaybetti ve 0,320 dolar olarak fiyatlandı. 0,273 dolar destek çizgisine yaklaşırken 0,321 dolar direnç çizgisinin altına düştü.

Dogecoin’in dört saatlik grafiği düşüş fiyat hareketi gösterdi. Müthiş Osilatör , düşüş görünümünü doğrulayan kırmızı çubukları parladı.

Parabolik SAR ayrıca mum çubuğunun üzerinde noktalı çizgiler kaydetti, bu da alt için fiyatlarda düşüş eğilimini ima etti. Bollinger Bantları daraldı ve fiyat oynaklığının sonraki işlem seanslarında düşüş görebileceğini belirtti. 

Öte yandan, Dogecoin satın alma baskısının güçlenmesiyle karşılaşırsa, fiyatlar bu ay ikinci kez tekrar 0,347 doları hedefleyebilir.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!