Altcoin Haberleri

Bu Altcoin, Bir Hafta İçinde Yüzde 138 Artış Yaşadı!

Piyasa değeri 250 milyon dolar ile 8 milyar dolar arasında olan beş sıcak kripto para birimi, yedi gün içinde üç haneli kazançlar kaydetti.

Birincisi, Bitfrost’un (BFC) çok zincirli ekosisteminin yardımcı program simgesidir. Altcoin göre, $ 0.70 bir yüksek seviyesine $ 0.19 arasında yedi günlük en düşük seviyesinden yükselen sonra 268% artış gerçekleştirdiği görülmektedir.

BFC o zamandan beri geri çekildi ve yazı yazılırken 0,62 dolardan işlem görüyor.

Son zamanlarda yanan bir başka altcoin, merkezi olmayan sanal alan projesi Starlink’in (STARL) yönetim belirtecidir. Token, sadece bir hafta içinde 0,0000085 dolardan düşük bir değerden 0,0000028 doların en yükseğine %235 oranında fırladı.

kriptoup analiz grafik 76

Yazma sırasında, STARL yaklaşık 0.000026 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki, yedi gün içinde %177 artan akıllı sözleşmeler platformu Avalanche’ın (AVAX) yerel belirteci. CoinGecko’ya göre altcoin bu dönemde 18.79 dolardan 52.15 dolara yükseldi.

AVAX kazanımların bir kısmından vazgeçti ve şu anda 46,30 $ fiyatla fiyatlandırılıyor.

Listenin dördüncüsü, dijital koleksiyonların ve oyun ağı WAX’ın (WAXP) yerel simgesidir. Altcoin etti toparlandı bir hafta içinde% 175 artışla brüt $ 0.44 bir yüksek seviyesine $ 0.16 bir yedi günlük en düşük seviyesinden.

WAXP’nin devasa rallisinden sonra bile, hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,77$’dan çok uzak.

Geçen hafta büyük kazançlar elde eden son altcoin, merkezi olmayan finans platformu Coin98’in (C98) yerel tokenidir. Kripto varlık, $ 3,38 yeni tüm zamanların en yüksek $ 1.42 düşük ila bu hafta büyük bir yükseliş ateşledi temsil yedi gün içinde% 138 kazanç.

Tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettikten sonra, C98 bir nefes aldı ve şu anda yazı yazılırken 3,14 dolar değerinde.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!