Ethereum Haberleri

PayPal, Ethereum (ETH) Satın Almaları İçin Kripto Firması ConsenSys ile Ortak Oldu!

Kripto firması ConsenSys, yatırımcıların Ethereum (ETH) satın almaları için uygun bir yol yaratmak üzere ödeme devi PayPal ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yakın zamanda yapılan bir şirket duyurusuna göre, Ethereum yazılım şirketi tarafından geliştirilen popüler kripto cüzdanı MetaMask, ABD’deki yatırımcılara lider akıllı sözleşme platformunu satın almanın kolay bir yolunu sağlamak için PayPal’ı platformuna entegre edecek.

PayPal kullanarak Ethereum satın alınabilecek

“Bugün pazar lideri bir Web3 şirketi olan ConsenSys, ABD’li MetaMask kullanıcılarının PayPal kullanarak uygulama içinden kripto (ETH) satın alabileceklerini duyurdu. MetaMask, daha başarılı on-ramp işlemleri gerçekleştirmek için PayPal’dan yararlanan ilk Web3 cüzdanı olacak.”

MetaMask içinde PayPal’ı kullanmak için kullanıcıların giriş yapmaları “satın al” düğmesine dokunmaları, PayPal’ı seçmeleri, ardından satın almak veya göndermek istedikleri ETH miktarını girmeleri gerekiyor.

ethereum haberleri

MetaMask’ın ürün müdürü Lorenzo Santos’a göre, cüzdan ayrıca kullanıcıların değiştirilemez token (NFT) pazarları, blok zinciri tabanlı oyunlar ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları dahil olmak üzere Web3 uygulamalarını keşfetmelerine ve bunlarla etkileşime girmelerine olanak tanıyor.

“PayPal ile bu entegrasyon, ABD’deki kullanıcılarımızın MetaMask aracılığıyla sorunsuz bir şekilde kripto satın almalarının yanı sıra Web3 ekosistemini de kolayca keşfetmelerini sağlayacak.”

ConsenSys, yeni özelliğin başlangıçta yalnızca ABD’deki belirli müşterilere sunulacağını ancak hizmeti birkaç hafta içinde ülke çapında sunmayı planladığını söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!