Ethereum Haberleri

Tron’un Yaratıcısı Justin Sun, 132 Milyonluk Ethereum Transferiyle Gündeme Oturdu!

Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun‘un yüksek meblağda Ethereum (ETH) transferi gerçekleştirdiğini zincir içi analizler ortaya koyuyor.

Kripto izleme platformu Lookonchain, Sun’ın 132 milyon dolar değerinde ETH hareketini ilk belirleyenlerden. Lookonchain’e göre, Sun’ın bu devasa Ethereum miktarı tam olarak 80.251 ETH.

“Sun, bu ETH miktarının 43.000’ini (yaklaşık 70 milyon dolar) Binance borsasına aktardı.”

grf 56
Kaynak: Lookonchain/X

ETH yığınının bir kripto borsasına aktarılmasının ardından, bu miktarın piyasada satılabileceği düşünülüyor.

Ayrıca Lookonchain, Ethereum’un eş kurucusu Vitalik Buterin ile ilişkilendirilen bir adresin aktivitelerini de gözlemliyor. Bu izleme platformu, belirtilen adresin Bitstamp kripto borsasına 1.000 ETH yani 1,64 milyon dolar transfer yaptığını ifade ediyor.

“Bu özel adresin son iki ayda Bitstamp’a 4.400 ETH (7,23 milyon dolar) gönderdiği belirlendi. Aynı adresin Vb3’ten 70.000 ETH (115 milyon dolar) aldığı ve muhtemelen vitalik.eth adına ait olduğu düşünülüyor.”

grf 88
kaynal: lookonchain/x

Raporun hazırlandığı an itibariyle, Ethereum’un değeri 1.628,83 dolar. Kasım 2021’deki tarihi zirvesi olan 4.878 dolardan %66,51 oranında gerileme yaşandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!