Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Bitcoin’de Düşüş, Ethereum’da Yükseliş Trendi: Analist Ne Diyor?

2022’deki Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden bir kripto para analisti, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmeye hazır olduğunu söylüyor.

Takma adlı analist Capo, 847.900 takipçisine hitaben yaptığı açıklamada, Ethereum’un 3.600 dolarlık desteğin üzerinde kaldığı sürece yükselişe geçeceğini öngörüyor.

“Ethereum’un yükseliş trendinin devam etmesi için sağlam bir zemin mevcut.”

bitcoinde dusus ethereumda yukselis trendi

Capo’nun grafiğine göre Ethereum, küçük bir düzeltmenin ardından 4.100 dolara yükselecek ve 4.900 dolarlık tarihi zirveye doğru ilerleyecek. Yazım sırasında Ethereum’un değeri 3.683 dolar seviyesinde ve hafif bir düşüş yaşanıyor.

Genel kripto piyasası için Capo, Cuma günkü düşüşün zayıf yatırımcıları tasfiye etme amacıyla yapılan bir satış operasyonu olduğunu yorumluyor. Analiste göre, Bitcoin 69.000 doların üzerinde, Ethereum ise 3.600 doların üzerinde kalırsa piyasada yeniden bir yükseliş görülecek.

“Destek seviyelerinde güçlü bir satış baskısı mevcut. Altcoinler bu durumdan daha fazla etkilenmiş durumda, ancak bu daha çok geçici bir dalgalanma gibi görünüyor. Eğer bu seviyeler korunabilirse, yakında piyasada tekrar bir yükseliş trendi görebiliriz.”

Yazım sırasında Bitcoin’in değeri 69.429 dolar.

Capo, Cuma günkü düzeltmeye rağmen altcoinlerin bu ay yükseliş trendini sürdüreceğini savunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan içerikler tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!