Altcoin Haberleri

Cosmos Tabanlı Altcoin, OKX Chain (OKT) Kripto Çöküşüne Meydan Okuyor!

Birlikte çalışabilir blok zinciri Cosmos Network (ATOM) üzerine inşa edilen OKX Chain’in (OKT), kripto piyasası sıkıntılarına rağmen yükseliyor.

Akıllı sözleşme platformu OKX Chain’in yerel kripto varlığı, önde gelen kripto değişim platformu FTX’in çöküşüyle tetiklenen en son ayı piyasasına meydan okuyarak yeni ortaklıklar kurarken son yedi günde önemli bir fiyat artışı gördü.

Cosmos üzerine inşa edilmiş Ethereum (ETH) Sanal Makinesi (EVM) uyumlu bir katman-1 protokolü olan OKT, 10 Aralık’taki 19,54 $ seviyesinden 16 Aralık’taki 27,28 $ seviyesine yükselerek yedi günden kısa bir süre içinde %39,61’lik bir artış kaydetti.

Altcoin kazançlarının bir kısmından vazgeçti ve haberin yazıldığı sırada 24,32 dolardan işlem görüyor. OKT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

okx chain (okt) haberleri

OKX Chain (OKT) yeni iş birlikleri yaptı

Piyasa değerine göre 77. sırada yer alan kripto varlık kısa süre önce çevre dostu proof-of-stake meme varlığı Chihuahua Chain (HUAHUA), sosyal kripto oyun ağı Candy Club, merkezi olmayan kripto borsa (DEX) ağı Lovely Swap, piyasa analiz protokolü Nansen dahil olmak üzere diğer dijital varlıklar ve kripto firmalarıyla bir dizi yeni işbirliği yaptığını duyurdu.

Yatırımcılar artık HUAHUA ve OKT’yi Chihuahua Zinciri ve OKX Zinciri arasında transfer edebilir ve 677’den fazla Candy Club oyununu oynamak için OKT tokenlerini kullanabilir. Yatırımcılar ayrıca Lovely Swap merkezi olmayan kripto borsasında OKT satın alabilir, satabilir ve takas edebilir ve Nansen’de OKT varlıklarını takip edebilirler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!