Altcoin Haberleri

Shibarium Başvuruları, Shiba Inu Topluluğunda Büyük İlgi Oluşturdu!

Shiba Inu (SHIB) ekosistemine dahil olmak isteyen geliştiriciler, girişimciler ve topluluk üyeleri için hizmet veren Shibarium büyük bir ilgi görmeye başladı. ‘Join Shibarium’ adı verilen portal, Pazar günü açıldı ve katman-2 blok zinciriyle ilgilenen herkesi başvuruda bulunmaya ve iletişime geçmeye davet ediyor.

Bu portal, Shiba Inu topluluğunun merkezi bir noktası olarak hizmet veriyor.

Shiba Inu ekosistemine katılmak isteyen geliştiriciler, işletmeler ve topluluk üyeleri, Shibarium adlı platformun baş geliştiricisi olan Shytoshi Kusama tarafından yönetilen binlerce başvuru aldı. Portalın ilerleyişi hakkında en son bilgileri paylaşan kişi ise Shiba Inu influencer’ı LucieSHIB oldu.

Portal, özellikle Web3 teknolojisine dayalı projelerini Shibarium’a taşımak, işbirliği yapmak, doğrulayıcı olmak veya Shiba Inu için içerik oluşturmak isteyen herkesi davet ediyor.

shibarium haberleri

Shibarium, Polygon’a rakip oldu

Shibarium, Polygon’a benzer şekilde bir katman-2 protokolü olarak hizmet veriyor. Bu sayede Shiba Inu ekosistemi daha hızlı ve düşük maliyetli işlemler yapabilir ve daha geniş bir kullanıcı kitlesine erişebilir.

Yeni bir özel token ekosistemi, geliştiricilerin son derece ölçeklenebilir uygulamalar başlatmasına imkan tanıyacak ve gaz ücretleri için Bone ShibaSwap (BONE) tokenları kullanılarak alınıp satılabilecek. Bu ekosistem, yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte aktif hale gelecek.

BONE, son zamanlarda Gate.io ve Crypto.com gibi kripto borsalarında listelenmesiyle benimsenmesi giderek artan bir token haline geldi. Bu gelişmeler, lansmanın öncesinde BONE’un yükselen popülerliğine işaret ediyor.

Shibarium’un resmi lansman tarihi henüz açıklanmamış olsa da, beta sürümü bu haftanın başlarında piyasaya sürülecek.

Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içinde %5,6 oranında düştü ve haber yazıldığı anda 0,00001135$ fiyat seviyesinden işlem görüyor. Bu dalgalanma, kripto para piyasasındaki genel trende uygun olarak, çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir ve yatırımcılar arasında farklı yorumlara neden olabilir. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!