Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Kripto Analisti, Binance Coin İçin Uyarıda Bulundu!

Bitcoin’in (BTC) 2018 dibini gören bir analist, dünyanın en büyük kripto borsasının hizmet tokeni olan Binance Coin (BNB) için destansı bir çöküş öngördü.

Takma isimli analist Smart Contracter, Twitter takipçilerine Binance Coin’in Bitcoin (BNB/BTC) karşısındaki çok yıllık yükseliş trendinin sona erdiğini düşündüğünü söyledi.

“BNB/BTC’deki beş yıllık yükseliş trendinin sona erdiğini düşünüyorum. Bana göre buradan en az %40-50 daha düşer.”

binance analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisine dayanıyor. Analistin grafiğine bakıldığında, BNB/BTC’nin teorinin beş dalgalı döngüsünü tamamladığı ve 0,007378 BTC (123,33 $) ile 0,618 Fibonacci seviyesine doğru bir geri dönüş için hazır olduğu görülüyor.

Bu haberin yazıldığı sırada, BNB/BTC 0,014369 BTC (240,19 $) karşılığında işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto stratejistine göre, BNB/BTC grafiği, Mayıs ayındaki patlamasından önce Terra’nın (LUNA) fiyat hareketine benziyor.

“Aynı hisler.”

luna analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Binance Coini %66’ın üzerinde devalüasyon bekliyor

ABD doları karşısında BNB’ye bakan kripto analisti, temel çapraz desteği kırdıktan sonra Binance Coin için %66’nın üzerinde büyük bir devalüasyon öngördü.

“Tahmin etmem gerekirse, USD çifti 80-100$ arasına doğru gidiyor.”

binance analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada BNB, son 24 saatte %5’in üzerinde bir artışla 240 dolardan işlem görüyor. BNB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!