Altcoin Haberleri

MATIC, Enjin Fiyat Analizi: 19 Haziran

Çoğu altcoin, BTC’nin fiyatı önemli ölçüde düştükten sonra fiyatlarının güneye gittiğini gördü ve toplam altcoin piyasa değeri düşüş eğilimi gösterdi. Bitcoin son 24 saatte neredeyse %5 düşerken, basın zamanında Polygon (MATIC) %6.44 ve %4.9 düşüşler gördü. Enjin de söz konusu dönemde %5,39 fiyat düşüşü gördü, ancak 7 günlük fiyatı %7,16 arttı.

Polygon (MATIC)

matic1906 1
Çokgen [MATIC] Kaynak: MATIC/USD – TradingView

MATIC, yazının yazıldığı sırada, yeşil çubukların görünümünde görüldüğü gibi hafif kazanımların altını çizdi. Bununla birlikte, parabolik SAR’ın varlık için 4 saatlik bir grafikte mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgileriyle gösterildiği gibi, düşüş momentumu hala kalıcı olduğu için toparlanma önemli değildi . 

Desteği 1.31$’da kısaca test ettikten sonra MATIC’in fiyatı hafif artışlar gösterdi. Alt, basın zamanında 1.38 dolardan işlem görüyordu ve 1.83’ün başabaş çarpanı ile ATH’sinden %45.32 düştü. MATIC’in fiyatı toparlanmaya devam ederse, kilit direnci 1,69 dolarda test edebilir. 

Chaikin Money Flow’a göre, varlığa yönelik sermaye girişleri, basın zamanında dengelendi . Bununla birlikte, gösterge sıfır çizgisinin altında kaldığından, çıkışlar hala girişlerden daha fazla. 

Ayrıca, Ortalama Yön Endeksi (ADX) 25.0’ın üzerindeydi ve yönlü bir pazarın ve belirgin bir eğilimin varlığının altını çizdi. ADX uzun süre 25’in üzerinde kalırsa, MATIC için fiyat artışı beklenebilir. 

Enjin (ENJ)

enj1906 1536x740 1
Kaynak: ENJ/USD – TradingView

CoinMarketCap’te 69. sırada yer alan Enjin Coin, 24 saatlik %6.77’lik bir fiyat düşüşü ve %8.50’lik 7 günlük bir fiyat artışı ile basın zamanında 1.27$’dan işlem görüyordu. ENJ için 4 saatlik grafikte, Parabolik SAR’ın mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgileri düşüş eğilimini vurguladı. Bununla birlikte, fiyatı, yazı yazılırken yeşil bir mum çubuğunun ortaya çıkmasıyla gösterildiği gibi bazı kazançlar gördü. 

Göreceli Güç Endeksi (RSI) basın anda 36.8 bir okuma, belirtildiği gibi, ve nötr bölgede oldu. Bununla birlikte, göstergenin yükselişi, satış baskısının baskın olmasına rağmen, varlık için satın alma baskısının keskin bir şekilde süründüğünü vurguladı. 

Ayrıca, alt için Müthiş Osilatör göstergenin sıfır çizgisinin altında kırmızı çubuklara sahip olması nedeniyle baskın düşüş momentumuna işaret etti. Enjin Coin’in kilit destek ve direnç seviyeleri sırasıyla 1,16 dolar ve 1,68 dolardı. Alt, destek seviyesini 8 Haziran ve 12 Haziran’da test etti ve ardından fiyatı hafif artışlar gördü. 

Kaynak: Ambcrypto

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!