ALTCOİN

Kripto Analisti, Bu İki Altcoin İçin ‘Zaman Geldi’ Dedi!

Popüler tüccar ve analist Credible Crypto, iki altcoinin yükseliş ve birikim aşamasını bitirme zamanının neredeyse geldiğini söylüyor.

Analist, 232.800 Twitter takipçisine XRP ve Hedera Hashgraph’ın doğal varlığı HBAR’ı yükseliş trendlerini ateşlemeye hazır görünen iki dijital varlık olarak gördüğünü söylüyor.

“Zaman senin paketi için tükenmekte olduğunu HBar ve XRP çanta. Ağır paketleyin. Ay’a uzun bir yol var.”

CoinGecko’ya göre XRP, yazı yazarken 1,29 dolardan işlem görüyor ve haftada %9’dan fazla ve geçen ay % 76’dan fazla arttı.

Merkezi olmayan bir kamu ağı olan Hedera Hashgraph, varlık HBAR ticaretini yazı yazarken 0.283639 $’da görüyor ve son yedi gün içinde %12, geçen ay %30’dan fazla arttı.

Credible Crypto, hem XRP’nin hem de HBAR’ın , geçen ay %310’dan fazla artış göstermesinin ardından son zamanlarda birçok manşet oluşturan akıllı bir sözleşme platformu olan Solana’dan (SOL) daha yüksek bir yatırım getirisi sağlayacağını düşünüyor.

“SOL daha yeni bir madeni para ve bu onun ilk boğa koşusu, zaten iki-üç boğa koşusu için [burada] bulunan majörlerin piyasa değerine ulaşmasını bekleyemezsiniz. SOL zaten fiyat keşfinde (en büyük kazançların gerçekleştiği yer), XRP ise henüz oraya ulaşamadı.”

Analist ayrıca Cardano’yu (ADA) HBAR ile değiştireceğini söylüyor. ADA, bu ay planlanan Alonzo yükseltmesine yaklaşırken son 30 günde %113’ten fazla fırladı.

Kısa vadede, Credible Crypto, XRP’nin 1.50 $ ‘daki ani direncine yükselebileceğini tahmin ediyor.

“Bu, aradığım 1,25 dolar seviyesinin dönüşü. Arz alanını temizledik, düşüş trendi çizgimizi kırdık, her ikisini de destek olarak yeniden test ettik. Bitcoin aşağı yönde herhangi bir düzensiz hareket yapmadığı sürece, 1,50$+ için temizlenmemiz gerekiyor.”

image 6
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Ayrıca HBAR’ın önemli bir direnç alanını aştığında “uçacağını” da söylüyor.

“Aynen! 0,28-0,35 dolar bölgesi kilit direnç! Bunu geç ve uçalım.”

image 5
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!