Altcoin Haberleri

Macro Guru Raoul Pal, 4 Altcoin İçin Tahminini Paylaştı!

Real Vision kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, uzun vadede büyük artıları olduğuna inandığı dört altcoin projesine dikkat çekiyor.

Pal 711.000 Twitter takipçisine, benzersiz sosyal ve sanal kullanım durumlarını hedefleyen altcoinlerin şu anda piyasada en az değer verilenler olduğunu söylüyor.

Fungible olmayan belirteç (NFT) platformu Rally (RLY), tokenize spor borsası Chiliz (CHZ) ve oyun metaverseleri The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA), tüm dünyadaki en erken ve gelecek vaat eden protokollerden dördü olarak işaret ediyor.

altcoin

Ayrıca NFT odaklı Dapper Labs şirketine büyük bir inanan.

“Açıkçası BTC’ye ve bir sürü başka kriptoya da sahibim (katman 1’ler, DeFi ve birlikte çalışabilirlik öğeleri). Bence gelecek için (şimdi değil) en az değer verilen oyunlar Rally, Chiliz, Dapper Labs, The Sandbox, Decentraland ve diğer metaverse ve sosyal belirteçler…

Büyük resmi geleceğin oyunları oldukları için onları şiling etmiyorum. Bu stratejik, değeri düşük bahislerde hızlı kazançlar peşinde değilim, bu yüzden bir pompa bekleyerek beni takip etmeyin.”

Pal’e göre, Facebook’un yakın zamanda Meta olarak yeniden markalaşması, kitleleri blok zincir teknolojisiyle tanıştıracak sanal bir dönüşümün devam ettiğinin yeni bir işareti.

“Hiç şüpheniz olmasın – Diem ve metaverse deneyimiyle Meta/Facebook, milyarlarca insanı bu dağıtılmış defter teknolojisi dünyasına dahil etmenin bir yoludur…

Evlat edinme böyle görünüyor – belki istediğiniz gibi değil, ama öyle. Yine, katılıp katılmama seçeneğimiz var. Bu fiziksel dünyadan çok farklıdır. Meta hakkındaki düşüncen, sadece nerede takıldığınla ilgili.”

Pal da şimdi diyor tutan son zamanlarda yeni bir tüm zamanların en yüksek, onun diğer kişisel yatırımların o cüce tüm isabet Ethereum içinde “sorumsuzca” uzun pozisyonları (ETH).

“Açık olduğumuz için – şu anda sorumsuzca uzun ETH’den daha fazlasıyım. Artık kaldıracım var ama aramalar yoluyla. Bu, 10 (veya daha fazla) faktörü ile tüm hayatımın açık ara en büyük kişisel pozisyonudur.

Ticaretin bu kısmı için görüş ufkum 6 ila 9 ay.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!