Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen, Chainlink (LINK) Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Kripto analisti Benjamin Cowen, en iyi kehanet projesi Chainlink’in (LINK) kaderinin Bitcoin’de olduğunu söylüyor.

Cowen, 463.000 YouTube abonesine Bitcoin’in piyasanın mevcut aşamasını devraldığını söylüyor. Tüccarlara göre, Chainlink (LINK), diğer altcoinler gibi başlangıçta BTC’nin geçen ay geri çekilmesine tepki verdi.

“LINK, Bitcoin oynaklığını sevmiyor. LINK, Bitcoin’in değişken olmamasını sever ve son zamanlarda Bitcoin nispeten değişken hareketlerde bulundu. 10.000 dolardan 64.000 dolara çıktı, tekrar 30.000 dolara düştü, şimdi 39.000 dolardayız…

Ne zaman bu oynaklık yatışsa, LINK’in toparlanmaya başlayabileceğini düşünüyorum, ancak bu gerçekleşene kadar, sanırım bir süre beklememiz gerekiyor.

LINK yazı yazarken 23.91 dolardan işlem görüyor ve son iki haftada %22.4 düşüş yaşadı.

chainlink link

Cowen, Oracle çözüm sağlayıcısının en sevdiği projelerden biri olduğunu çünkü “genelde zamana direndiğini” söylüyor.

“Genellikle yukarı doğru hareket eder. Tabii ki düşüş dönemleri var… ama genellikle yukarı doğru hareket ediyor, bu yüzden onu çok seviyorum. Bir hafta sonu falan pompalayan projelerin peşinden koşmayı sevmiyorum. Zamana meydan okuyan projelere bağlı kalmak istiyorum.” 

Analist ayrıca, varlığın ani fiyat hareketinin çoğunun Bitcoin’in 20 haftalık SMA’sı (basit hareketli ortalama) ile olan ilişkisi tarafından belirleneceğine inanmasına rağmen, LINK üzerinde yükselişe devam ettiğini söylüyor.

“Bence [LINK] bu döngüde 55 doların üzerine çıkacak. Bir soru, bu yaz görür mü? Bitcoin’in ne yaptığına bağlı olduğunu düşünüyorum. Bitcoin 20 haftalık [SMA] seviyesinin üzerindeyse, bence [bu] kesinlikle mümkün. LINK’in gülünç hamleler yaptığı [dört] kez bakarsanız, 2018 yılının Ocak ayında, 2019 yılının Temmuz ayında ve ardından 2020 yılının Ağustos ayında ve sonra da burada 2021 yılının Mayıs ayındaydı… 

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!