Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Inmortal’a Göre, 3Altcoin Patlamaya Hazır!

Popüler bir kripto analisti, üç büyük altcoin için bazı büyük fiyat tahminlerinin haritasını çıkarıyor.

Takma adlı tüccar Inmortal , 95.000 Twitter takipçisine, kripto piyasasının genel olarak yükselişini sürdürebilmesi için Bitcoin’in (BTC) şimdi 61.000 doların üzerinde kalması gerektiğini söylüyor.

Bu olursa, Inmortal, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) yayınlandığı tarihte yaklaşık 4.110 $ olan fiyatından Kasım ortasına kadar 6.300 $’ a çıkacağını tahmin ediyor.

altcoin
Kaynak: Inmortal/Twitter

Analistin radarındaki bir sonraki madeni para, blockchain birlikte çalışabilirlik platformu Cosmos’un (ATOM) doğal varlığıdır.

Inmortal, ATOM’un “birikmeye değer” olduğuna ve bir konsolidasyon anında göründüğüne inanıyor.

Kripto varlığının, Bitcoin’e karşı yaklaşık 0.00063 BTC’deki [39.92 $] direncin destek için değişeceğini ve 0.00094 BTC’ye [59.56 $] bir ralliyi tetikleyeceğini düşündüğü gelecek ayın başına kadar yatay bir eğilim göstereceğini tahmin ediyor.

altcoin
Kaynak:  Inmortal/Twitter

Inmortal ayrıca, kripto borsası FTX’in hizmet tokeni olan FTX Token’ın (FTT) fiyatında önemli bir artış arıyor.

Tüccar, FTT için birikim süresinin zaten bittiğini söylüyor.

Madeni paranın muhtemelen mevcut seviyelerden yaklaşık 65.00 $ ‘dan 10 Kasım’a kadar en az 100 $ işaretine yükseleceğini tahmin ediyor .

altcoin
Kaynak: Inmortal/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!