Altcoin Haberleri

Cardano, Djed’in Ana Ağda Yayına Girdiğini Gördü!

Ethereum (ETH) rakibi Cardano (ADA), ilk aşırı teminatlı stabilcoin’i Djed’in ana ağda yayına girdiğini gördü.

Stabilcoin ABD Doları ile sabitlenmeyi hedefliyor ve Cardano’nun yerel tokeni ADA tarafından destekleniyor.

Geçtiğimiz ay COTI (COTI), Djed’in artık özel ödeme ağlarını destekleyen çok zincirli bir ağa geçtiğini duyurdu.

Ayrıca, sabit para çekme fiyatından dinamik bir sisteme geçtiği için Djed’in para yatırma ücretlerinin %50 oranında düşeceği açıklandı.

COTI, değişikliklerin kripto varlıklarının mal ve hizmetler için ödeme olarak kabul edilmesinin yaygınlaşmasına yardımcı olacağını söyledi.

“Bu lansman, kripto endüstrisi ve COTI için büyük bir adım anlamına geliyor, çünkü henüz kripto ödeme çözümlerini benimsemeyen işletmeler için kripto ödemelerinin yaygın olarak benimsenmesinin büyümesini artıracak.”

djed haberleri

Djed, Cardano’da faaliyete geçti

Başarılı bir güvenlik denetiminin ardından, Cardano’da resmen faaliyete geçti. Yeni bir duyuruda COTI ekibi, lansmanın bir bütün olarak merkezi olmayan finans (DeFi) için önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi.

“Merakla beklenen halka açık ana ağ lansmanı, sabit coinler için yeni bir dönemin habercisi. Djed’in piyasaya sürülmesi COTI, Cardano ekosistemi ve bir bütün olarak DeFi ekosistemi için önemli bir kilometre taşıdır. Merkezi olmayan bir açık kaynak protokolü; kullanıcılara DJED ve SHEN’i tutma, basma ve yakma fırsatı sunduğu için topluluk odaklıdır.”

Bitrue, Winswap, Wingriders ve Muesliswap’ta mevcut olup daha fazla listeleme yapılması beklenmektedir.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!