Altcoin Haberleri

Shiba Inu Yeni Mi Başlıyor? SHIB Ne Kadar İleri Gidecek?

Shiba Inu (SHIB), son birkaç gündür herkesin aklındaki simge oldu. Belirteç için son faaliyetler tüm kripto pazarının dikkatini çekti. Sadece birkaç gün önce, SHIB’nin fiyatı katlanarak arttı.

Ayrıntılı olarak, fiyat son 7 günde %217,7 arttı. Şu anda, Shiba Inu’nun fiyatı 0,000002725 dolardır. Verilerden, Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının, Mayıs ayında belirlediği son ATH tarafından belirlenen 0,00003791 ABD doları olan rekora istikrarlı bir şekilde yaklaştığını görebiliriz.

Şimdilik analistler, SHIB için yeni bir ATH’nin hemen köşede olduğuna inanıyor. Pek çok kişi Bitcoin ve diğer altcoinlerin yakında yeni ATH’lere ulaşmasını beklediğinden, bu beklenti çok fazla bir şey değil.

Google Trends’e göre, SHIB’nin Mayıs ayındaki popülerlik puanının 100 olduğunu görebiliyoruz. Şimdi Ekim ayında puan 99’da. Bu, yeni bir ATH’nin her an gerçekleşebileceğinin bir başka göstergesi.

shiba

Buna karşılık, Dogecoin’in (DOGE) popülaritesi çok daha düşük. Hatta SHİB’e ilgi DOGE’yi geçti . Şu anda, popülerlik puanları söz konusu olduğunda SHIB neredeyse Bitcoin ile bağlantılı.

Shiba Inu’nun Twitter topluluğu da çok konuşuldu. Shytoshi Kusama’nın son zamanlarda attığı pek çok tweet, SHIB’lerin yoluna çıkan çok fazla aktiviteye işaret ediyor. Örneğin, Shytoshi, SHIB’nin liderliğini takip eden tüm endüstriye sahip olacak büyük değişikliklere işaret ediyor.

Shytoshi, yaklaşmakta olan Shiboshi NFT’lerinden bahsederken, aynı zamanda bir dizi başka anlama da gelebilir. Topluluğun umutlarından biri, SHIB’yi yakmanın pratik bir yolu. Bunu yapmak için, belki de jeton yakmaya izin veren bir video oyunu harika bir seçenek olabilir. Her şeyden önce, SHIB’lerin büyüme potansiyelini artıracaktır .

Bu arada, SHIB balinaları son zamanlarda çok aktif. Vurgulamak için, bir balina , son fiyat artışından hemen önce 6 trilyon SHIB’nin üzerinde hareket etti . Buna göre WhaleStats, SHIB’nin bu Ekim ayındaki en popüler ETH tokeni olduğunu gösteriyor.

Son olarak, SHIB’ye daha fazla ilgi El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin tweetinden geldi. Tweet, köpek baskı emojileriyle birlikte herkes için bir sürprizi olduğunu söyledi. Bu, kripto ve SHIB topluluğunu çok heyecanlandırdı. Bazıları, belki El Salvador’un SHIB’yi BTC’yi kabul ettiği gibi kabul edeceğini tahmin etti.

Sürpriz ne yazık ki SHIB ile ilgili olmasa da yine de SHIB için büyük ilgi gördü. Söz değil, SHIB topluluğundan gelen sarsılmaz destek çok büyüktü. Bu, SHIB topluluğundan gelen gücü ve desteği gösterdiği için iyi bir işarettir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!