Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Ton Vays: Bitcoin’in Gelecek Hafta Toplanabilmesi İçin…

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıların önümüzdeki hafta daha yüksek seviyeler görmek istemeleri durumunda Bitcoin’in (BTC) yakında hızlı bir şekilde geri çekileceğini düşünüyor.

Kripto analisti Tone Vays, 115.000 YouTube abonesine BTC’nin 63.000 doları aştığında patlayabileceğini söylüyor. Ama önce 55.000$ bölgesine bir hareket bekliyor.

“Bundan pek heyecan duymuyorum. Ancak, şimdi koparma alanımızı 63.000 dolara indirebiliriz. Bitcoin fiyatı 63.000 doların üzerine çıkarsa, önceki yükselişi (66.900 dolar) kıracağız. 

Şimdi gerçekten görmek istediğim şey bir geri çekilme daha. Bu hafta sonu geri çekildiğimizi görmek istiyorum. 55.000$’a geri çekin ve ardından hemen zıplayın.”

bitcoin

Bu ay 67.000 doların hemen altında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, BTC soğuyor ve 60.000 doların üzerinde konsolide oluyor. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Bitcoin 62.586 dolardan işlem görüyor.

Vays, 55.000 dolarlık bir Bitcoin’in harika bir giriş fırsatı sunacağını düşünüyor ancak 100.000 dolara yükselmeden önce biraz daha büyük bir düzeltmeyi dışlamıyor.

“Bence bu düşük. Gerçekten 55.000 $ veya 56.000 $’a düşersek, bu harika bir al-the-dip durumu olduğunu düşünüyorum…

En kötü durum senaryom gerçekten 52.000 dolar veya 53.000 dolar. Bu benim en kötü senaryom. Bu destek alanının altına indiğimizi görmüyorum ve yıl sonunda hala 100.000 dolar görüyorum. Her an büyük bir ralli bekliyorum.”

Eylül ayında Vays , Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini Ekim ortasında çıkaracağını doğru bir şekilde tahmin etmişti. Tahmininin bir sonraki kısmı, Aralık ayı sonlarında altı haneli bir BTC çağrısı yapıyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!