Kripto Borsa Haberleri

Kripto’nun En Zengin İkinci Milyarderi, Dijital Varlık Piyasasının Dipte Olduğuna İnanıyor – İşte Nedeni!

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, piyasalarda zor geçen bir ayın ardından kriptonun durumuna ağırlık veriyor.

Bankman -Fried, Real Vision ile yaptığı röportajda, sunucu Raoul Pal’a fiyatların sonunda dibe vurmuş olabileceğini ve son zamanlarda diğer yatırım sınıflarında da dalgalanmalar görüldüğünü söyledi.

“En altta olamamamız için özel bir neden göremiyorum. Ve kesinlikle dipte olduğumuzu söylemeye çalışmıyorum ama bence olması gereken gevşeme gerçekleşti. Açıkçası son derece dağınık bir ay oldu.

İlginç olan şeylerden biri, bunun sadece bir kripto fenomeni olmaması. Piyasalarda neler olup bittiğine baktığınızda, teknolojide [ve] bir dereceye kadar ekosistemin her yerinde meydana gelen benzer şeyler görüyorsunuz, burada temelde sadece geçen yıl artı olarak gerçekleşen tüm kazanımların gerçekten büyük bir geri çekilmesine sahip oluyorsunuz. pazarlarda.”

kriptoup ftx ftt nedir 1

Forbes’in zengin kripto kişilikler listesinde ikinci sırada yer alan CEO, piyasadaki son çöküşü sadece faiz oranlarını yükseltmekle kalmayıp aynı zamanda çoğu yatırımcının beklediğinden daha yükseğe ayarlamasına bağlıyor.

“Fed tarafından tetiklendi. Başlangıçta, oranların nihayet gerçekten yükselmeye başlayacağı ve [sonra] insanların düşündüğünden daha fazla yükseleceği beklentisiyle.

Ama bu noktada, piyasalarda gördüğümüz akımlar, bence %3’lük faiz oranlarının normalde temsil edeceği oranlarla uyumlu değil.”

Bankman-Fried, Haziran başında 30.000 doların altına düşen Bitcoin’in (BTC) büyük olasılıkla daha geniş ekonomik faktörlerden kaynaklandığını ve kripto para birimi alanındaki sorunlardan izole edilmediğini belirterek sonuca varıyor.

“Bitcoin’de 30.000 dolara düşüşe gerçekten sadece ekonomik olarak yönlendirilen ve makro tarafından yönlendirilen bir şey olarak baktığınızı düşünüyorum.

Bu çok kriptoya özgü değildi.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!