Kripto Borsa Haberleri

FTX Stadyum İsim Hakkı Anlaşması Feshedildi!

FTX’in stadyum isim hakkı anlaşmasının, borsanın erimesi ve iflasının ortasında çöktüğü bildirildi.

California Memorial Stadyumu, FTX ile ortaklığını askıya aldı

Front Office Sports’un haberine göre Berkeley’deki California Üniversitesi, Ağustos 2021’den bu yana California Memorial Stadyumu’ndaki futbol sahasının isim haklarına sahip olan FTX ile ortaklığını askıya aldı.

ftx

UC Berkeley, geri adım atan ilk spor ortağı değil. Geçtiğimiz hafta Miami-Dade County ve Miami Heat de ilişkilerini sonlandırmak üzere adım atacaklarını duyurmuştu. Borsa daha önce 19 yıllık bir ortaklığı kabul ettikten sonra Mart 2021’de Heat’in basketbol arenasının isim haklarını almıştı.

Sam Bankman-Fried’in milyarlarca dolar değerindeki müşteri mevduatını ticaret kolu Alameda Research’e borç vererek firmanın fonlarını yanlış kullandığı suçlamaları nedeniyle bu ayın başlarında iflas başvurusunda bulundu.

İlgili Yazı: Balinalar FTX ve Crypto.com Borsa Tokenlerini Çöpe Attılar!

FTX’in yeni CEO’su John Ray III yeni iflas başvurularında; platformun tehlikeye atılmış sistemlerden, hatalı düzenleyici gözetimden ve “potansiyel olarak tehlikeye atılmış bireylerden” oluşan liderlikten muzdarip olduğunu söyledi.

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi’nin de borsanın çöküşünü araştırmak üzere Aralık ayında bir oturum düzenlemeyi planladığı bildirildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!