ALTCOİN

Kripto Tüccarı Michaël van de Poppe, Bu 6 Altcoin İçin “Boğaya Devam” Dedi!

Kripto para stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, bir avuç altcoinin potansiyel olarak yükseliş fiyat hareketlerine hazır olduğunu düşünüyor.

Kripto varlıkları ralli düzeyinde

Analist, 413.500 Twitter takipçisine, stabilcoin merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim belirteci olan Curve’nin (CRV), 2,40 dolar civarında bir desteği destekledikten sonra yükselişe devam etmeye hazırlandığını söyledi.

“Burada yükseliş S/R [desteğe direnç] dönüşü yaptığımız için CRV’nin burada devam etmeye hazır olduğunu düşünüyorum .”

kripto
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe ayrıca, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai’nin (FET) yerel varlığı olan FET’in bir “yükseliş yapısı” gösterdiğini söylüyor.

“Ne kadar güzel. Bunu bir ay önce isteklerde paylaştım. Hedef noktayı güzelce vurdu ve geri çekildi. Potansiyel bir giriş bölgesi olarak 0,0000125 BTC (0,53 $) – 0,0000135 BTC (0,58 $) olabilir.”

kripto
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analist listesinde bir sonraki sırada, merkezi olmayan bir değişim ve ekosistem olan Serum için yönetim belirteci olan SRM yer alıyor. Van de Poppe, varlığın ilgi alanına yakın bir yerde Bitcoin (SRM/BTC) karşısında 0.0001888 BTC veya 8.07 dolardan işlem gördüğünü söylüyor.

“Bu, burada ilgi çekici bir noktada, yükselişin devam etmesi için harika bir S/R dönüşü olabilir.”

kripto
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe ayrıca, kurumsal blok zincirlerinin kamu blok zincirleriyle etkileşime girmesine izin veren bir hibrit blok zinciri platformu olan ICON’un yerel varlığı olan ICX’ten kazançlar için umutlu. Kripto stratejisti, şimdi Bitcoin’e (ICX/BTC) karşı ICON’un yükselişine devam edebileceği kilit seviyelere baktığını söylüyor.

“Burada biraz dağınık bir tablo var, ama yolu takip etti. Şimdi direnişte. Potansiyel bir oyun için 0.0000325 BTC’ye (1.39 $) bakmak, eğer oraya ulaşırsa. Sırada 0,000053 BTC (2,27 $) = 0,00008 BTC (3,42 $) üzerinde kırılma.”

Van de Poppe ayrıca, dağıtılmış web protokolü Holochain’in yerel varlığı olan HOT’un %100’lük bir artış başlatmak üzere olabileceğini söylüyor.

“Bir kapak üzerinde olursa potansiyel bir 2x çalıştırmak ile böyle bir yapının baktığımızda HOT .”

kripto
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analist listesinin sonuncusu, ödemelere odaklanan kurumsal düzeyde bir dijital fintech platformu olan COTI. COTI, yazı yazarken tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,57$’dan 0,29$’dan işlem görüyor. Van de Poppe, varlığın bu son rakamı aşmaya hazır olabileceğini söyledi.

“Bu, burada güzel oynadı, düşükten beri devasa koşu. Yeşile dönüyor ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine hazırız.” 

kripto
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!